Autoga merele

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
yllas
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: E Nov 08, 2010 10:23
Asukoht: Rapla

Autoga merele

Postitus Postitas yllas »

Värske kogemus praamisõidult: autost lahkudes vajutasin puldinuppu ja jalutasin minema. Peale laevaretke lõppu pidin läbi elama piinliku momendi kuna tablool oli "engine disabled" ja puldist polnud kasu - sellele auto ei reageerinud üldse. Õnneks oli EKA protseduur ligi ja väikese pusimise järel sain ta jälle käima. Lahkusin praamilt uhkes üksinduses.
Minu oletus on, et merel olles (õõtsudes) läks liikumisandur häiresse mitu korda järjest ja vihastas aju täielikult välja, tulemuseks totaalne blokeering.
Muidugi, ma ju TEADSIN, et pole mõtet autot merel valve alla panna, aga unustasin...
Aga muidu, kas mu diagnoos võib olla õige? Et teaksin edaspidi sellist olukorda vältida...
RR1998, täis üllatusi :-)
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

P38A ja eriti algusaastate mudelid paistsid silma kõiksuguste varavataste vahendite rikete poolest ning ausate omanike ruineerimis oskusega.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
nelly
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: K Aug 12, 2009 20:22
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas nelly »

Juhtus sama jama,ainult mitte laevas,koduukse ees.EKA protseduur .......mis see on?
Matu
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 185
Liitunud: K Nov 30, 2005 14:29
Asukoht: Tallinn Kadriorg/ Saku

Postitus Postitas Matu »

Tere.
See on selline natuke müstiline lugu, kellel töötab, kellel mitte.
Siit saad algust teha http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=4077 ja seal on linke teistele sarnastele teemadele.
Äkki on abiks.
Matu
RR P38A autom. 2,5td 98a.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”