RR P-38 salong ei lähe soojaks

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
A.J
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: T Nov 09, 2010 15:34
Asukoht: Paide

RR P-38 salong ei lähe soojaks

Postitus Postitas A.J »

Just ei lähe soojaks kõrvalistuja pool.Võtsin mootori lahti mis keerab seda parempoolset klappi ja panin sellse asendisse,et puhuks sooja aga autot käima pannes keeras tagasi külma peale.Oskab keegi aidata mida ette võtta.Auto aastast 1996.
Kasutaja avatar
mairo802
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 40
Liitunud: E Nov 29, 2010 21:47
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas mairo802 »

Mul sama asi,ainult,et külm on sõita juhi Poole peal.diagnostika näitas,et soendus mootor läbi.
A.J
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: T Nov 09, 2010 15:34
Asukoht: Paide

Postitus Postitas A.J »

Mul mootorid töötavad
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

kas jahutusvedelikku on paagis?
Kas hiljuti oled miskit jahutussüsteemis vahetanud - võib juhtuda, et õhk on radiaatoris ning soojus ei jõua salongi radikani näiteks.
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
A.J
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: T Nov 09, 2010 15:34
Asukoht: Paide

Postitus Postitas A.J »

jahutusvedelik olemas,aga paremale poole puhub külma kuigi mõlemad mootorid töötavad.Muidugi põleb ka kliima displei hüümärk koos raamatu kujutisega.
Kasutaja avatar
inseneer
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 816
Liitunud: R Mär 02, 2007 10:11
Asukoht: Tallinn, Harjumaa 53408157

Postitus Postitas inseneer »

A.J kirjutas:jahutusvedelik olemas,aga paremale poole puhub külma kuigi mõlemad mootorid töötavad.Muidugi põleb ka kliima displei hüümärk koos raamatu kujutisega.
Jutt käis soojaklappe liigutavatest mootoritest. Need tavaliselt sodid. Halb on see et "kvaliteetne" A varuosa tuleb samuti Hiinast ja on juba sündides surnud.
Kasutatud vanad korralikud on kõigil ammu läbimüüdud. Lahendus on teha traatlahendus või panna vanakooli pliidinupud asemele. Mul üks kasutatud komplekt neid originaal pliidinuppe veel olemas.
Kasutatud LR varuosadeks kõik põhimudelid 1956-2012, juppide paigaldus.
53408157
www.imedepold.ee
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

Inseneeril on õigus. Need mootrid tulevad originaal pakendis kirjaga"made in Germany". Sees on mootrid, mille tähisest võib väljalugeda, et nad on made in kurat teab kus, ilmselt China. Ja ei tööta sünnistsaadik, kuna nende alalisvoolumootrite püsimagnetid on lahjad ja mootrid jõuetud. Kõige halvem selle juures on see, et kogu tõde selgub pärast hulka tunde lammutamist ja kokkupanemist.
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Mootoritest

Postitus Postitas Kalamees »

kas mingit muud mootorit ei anna sinna arendada. Peaks vaatama vene foorumeid, venelastele need masinad väga meeldivad. Kui vaba aega saan siis uurin.

http://lrforum.ru/topic/2240-%D1%81%D0% ... entry31933

Seal lammutamine ja kes mida seal servos vahetanud ja enam levinud vead servos.
LR Discovery 2 "Konstruktor"
Kasutaja avatar
yllas
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: E Nov 08, 2010 10:23
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas yllas »

inseneer kirjutas:
A.J kirjutas:jahutusvedelik olemas,aga paremale poole puhub külma kuigi mõlemad mootorid töötavad.Muidugi põleb ka kliima displei hüümärk koos raamatu kujutisega.
Jutt käis soojaklappe liigutavatest mootoritest. Need tavaliselt sodid. Halb on see et "kvaliteetne" A varuosa tuleb samuti Hiinast ja on juba sündides surnud.
Kasutatud vanad korralikud on kõigil ammu läbimüüdud. Lahendus on teha traatlahendus või panna vanakooli pliidinupud asemele. Mul üks kasutatud komplekt neid originaal pliidinuppe veel olemas.
Eeee... mismoodi need pliidinupud toimivad? ja kas ümbertegemiseks tuleb palju lammutada?
RR1998, täis üllatusi :-)
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”