Raadio asendamine tavalise raadioga

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
sigaelmar
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 81
Liitunud: P Veebr 26, 2012 19:53

Raadio asendamine tavalise raadioga

Postitus Postitas sigaelmar »

Kas keegi on Harman Kardon süsteemile pannud tavalise raadio? Elektriskeemide pealt tundub, et viies paar juhtmeid kõlaripistikus oleks nagu võimendi jaoks, mis wooferit toidab. Kas need juhtmed töötavad nagu RCA juhtmed, et kui ma sinna otsa panen RCA otsikud ja varjestuse võtan auto massist nagu tundub olevat elektriskeemil, siis asi toimib?
sigaelmar
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 81
Liitunud: P Veebr 26, 2012 19:53

Postitus Postitas sigaelmar »

Niipalju nüüd targem, et kas mul on vale skeem või pole lihtsalt vaeva nähtud skeemi peal sellega, et Harman/Kardon süsteemil on vist tõesti igal kõlaril oma võimendi ngau ma netist lugesin. Igatahes kui tavalise makiga kõlarid ära ühendada, ei tule sealt mitte piuksugi. Seega tõenäoliselt tahab süsteem remote voolu saada ja samuti tundub, et ei sobi lõppvõimendiga makk sinna järelikult. Proovin asja läbi maki RCAde joonde ajada aga pole veel pihta saanud, mis kõlarite võimendid tööle lülitaks. Mingi 4,XX voldine toide on seal autopoolses pistikus ühe klemmi all ka millegipärast.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kas originaalne raadio andis saba?
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
inseneer
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 816
Liitunud: R Mär 02, 2007 10:11
Asukoht: Tallinn, Harjumaa 53408157

Postitus Postitas inseneer »

Mul on olemas Harman Kardoni D2 makk, mis ei küsi koodi ja toimetab. Selle äkitsi saab sinna sappa ühendada. Kuigi selle ekraan on 1,5din.
Kasutatud LR varuosadeks kõik põhimudelid 1956-2012, juppide paigaldus.
53408157
www.imedepold.ee
sigaelmar
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 81
Liitunud: P Veebr 26, 2012 19:53

Postitus Postitas sigaelmar »

Jah, CD box ei tööta. Vajab ilmselt puhastamist või midagi aga mu isiklik elektroonik saatis mind sellega sinna kuhu päike ei paista ja kui ma raadio välja võtsin, ei saa enam koodi sisestada. Roolinuppuduest on ainult kahju.
Sain järelturu raadio sinna sisse ja tööle ka. Pire inetu on aga heli on palju kvaliteetsem, see suht hea makk ka. Tellin varsti eBayst need küljekatted ka sinna raadiole.

Teistele siis teadmiseks - Harman Kardon süsteemiga on igal kõlaril oma võimendi, seega on vaja eelvõimendi signaali. Kas siis teha ise juhtmed, mis lähevad uue maki RCAst tavalisse pistikusse või osta selline makk nagu mul, kus saab lõppvõimendi välja lülitada. Remote juhe tuleb ka pistikus teise koha peale tõsta, et läheks kokku halli/musta juhtmega.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”