RR 97 aasta esiratta laager

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
marko
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: E Okt 29, 2012 21:12
Asukoht: viljandi

RR 97 aasta esiratta laager

Postitus Postitas marko »

Tere kõigile, kas keegi oskab infot ja nõu anda esiratta laagri vahetuse kohta. Esmase uurimise käigus sain teada et seal kaks erinevat laagri komplekti üks neist eriti kallis ja teine normaalse hinnaga, kuna selle kallima laagri hind eriti rammus tekkis küsimus et kas äkki saab seda mõne odavamaga asendada. Samas tekkis veel ka küsimus et kuna üks laager tundub olevat koonuslaager kas siis äkki aitab laagri nn. pingutamine( ratas loksub all ja undab) hoopis ? Ettetänades jään ootama kas kellegil on mingeid kogemusi selles vallas
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Ole õnnelik,et need laagrikomplektid tänapäeval üldse saadaval on, sest tehas pole erldi laagrite vahetamist selles õlmes üldse ette näinud!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Matu
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 185
Liitunud: K Nov 30, 2005 14:29
Asukoht: Tallinn Kadriorg/ Saku

Postitus Postitas Matu »

Oh Landy-Landy, ei küsitud ju õnnelik olemise kohta. :lol:
Küsiti ju rattalaagri kohta.
Seal siis selline laager http://www.island-4x4.co.uk/wheel-beari ... -2906.html aga häda selles, et ainult selle laagri vahetamist tegelikult (ametlikult) ette ei nähta ja see kallis kompekt on koos kogu selle ümbritseva jamaga. Selle laagri (ainult laagri) vahetamiseks peab väidetavalt olema ca 30T survejõuga press, mida on Tallinnas ainult üksikutes kohtades.
Matu
RR P38A autom. 2,5td 98a.
marko
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: E Okt 29, 2012 21:12
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas marko »

Tervist jälle, olen siis jõudnud oma tegemistega sinna maale et see laager ilusti välja pressitud (on jah see sama mis Matu antud viites) polnud selleks vaja mingit super pressi, aga uue laagriga nüüd sellised lood et väidetavalt selle laagri tarneaeg on umbes 3 nädalat ja hea kui siiski saab ning see nn. õige varuosa koos kõige jamaga maksab ainult 1335 eurot ja tarneaega sammuti teadmata, aga see selleks, kui laager välja pressitud seadsin sammud kohalikku laagripoodi (traktori varuosade pood)kus võeti mõõdud ja laagril olevat andmed ning leiti ca 190 euo eest see sama laager ja peaks hommseks juba viljandisse jõudma. Ahh jah kui keegi peaks veel kunagi sellise töö ette võtma siis kindlasti eemaldage ABS i andur kõige pealt sest see asetseb laagrirummu sees ja seda eemaldades eemaldate muidu osa ka ABS i andurist nagu seda tegin mina :(
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Inglismaalt oleksid saanud selle laagri umbes 90€ eest ja 4 päevaga oleks kohal olnud. Tulevikus teadmiseks sulle. :wink:
marko
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: E Okt 29, 2012 21:12
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas marko »

Võibolla külla, aga kahjuks pole aega oodata asjaga kiire ja olen nii mõnedki korrad neid 3-4 päevase tarneajaga asju oodanud 3-4 nädalat :)
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Inglismaalt ise tellides pole kunagi üle 5 päeva läinud, teinekord telli enne ära kui lahti kisud. See laager on sellise ehitusega, et 4 päevaga ikka laiali ei lähe. :wink:
marko
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: E Okt 29, 2012 21:12
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas marko »

lahtivõtmise põhjuseks oli see et autokauplusest oli tellimise peale kohale saabunud üks versioon laagreid mis pidada õiged olema ja lahti võttes selgus et ikka ei olnud küll õiged ja sellepärast ka see kiire saabus eriti kiiresti :) aga järgmisete lammutamistega püüan hoolsam olla
Kasutaja avatar
Villis21
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 34
Liitunud: T Veebr 02, 2010 17:23
Asukoht: Palamuse

Postitus Postitas Villis21 »

Tere!
kui kellelgi veel laagrit vaja siis varuosade müügi all on ühe uue laagri kuulutus, suht odav ja juba eestis olemas.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”