Püsikiirushoidja ei hakka tööle

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
marko
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: E Okt 29, 2012 21:12
Asukoht: viljandi

Püsikiirushoidja ei hakka tööle

Postitus Postitas marko »

Tere jälle, olen jõudnud nüüd siis oma RR avastamisega sinna maale et autol on keskkonsoolil nn. kiirtee pildiga nupp ja roolil on kah kaks väikest nuppu, nii palju kui ma aru olen saanud peaksid need olema püsikiirushoidja nupud, aga ma kohe kuidagi ei suuda seda tööle saada, kas keegi oskab nõu anda kuidas see asi toimima peaks ja mis võivad olla mitte töötamise põhjused
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

Kas sul on automaat või manuaal?
Mul endal muidu ka ei töötanud siin mingi aega tagasi ja asja parandas pasuna kaitsme vahetus kuna cruisecontrol vist samuti selle taga.
LR Disco III 2,7 2007
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Püsikiirushoidja toimimine on ilusati autoga kaasa tulevas "User manual"-is kirjas.
KUi Inglisekeelset kaasa ei tulnud, saad selle siit:
http://topix.landrover.jlrext.com/topix/i18n/index
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Matu
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 185
Liitunud: K Nov 30, 2005 14:29
Asukoht: Tallinn Kadriorg/ Saku

Postitus Postitas Matu »

Tere.
Kiire otsing teemas andis veel sellise tulemuse: http://www.landroverclub.ee/foorum/view ... ight=cruis
Tundub, et keegi on oma teemasid kustutanud aga juttu püsikiirushoidjast on küll.
Jõudu/jaksu
RR P38A autom. 2,5td 98a.
marko
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: E Okt 29, 2012 21:12
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas marko »

tere, olen teadlik sellest et sisse tuleb lülitada too kiirtee märgiga lüliti ning siis roolipealt nuppudest kiiruse salvestamine jne. aga ma kohe mitte kuidagi ei suuda seda tööle saada :(
sigaelmar
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 81
Liitunud: P Veebr 26, 2012 19:53

Postitus Postitas sigaelmar »

Ma ka ei saanud ja ma ei tea siiamaani millepärast. Vaakumit pidas, pump töötas, kõik lülitid töötasid ka. Niipalju sain üheks korraks tööle kui juhtplokil pistik tagant ära oli ja viga otsiti ja teist korda siis kui olin uue juhtploki ostnud ja sellega esimest päeva kiirusehoidja tööle lülitasin.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

marko kirjutas:tere, olen teadlik sellest et sisse tuleb lülitada too kiirtee märgiga lüliti ning siis roolipealt nuppudest kiiruse salvestamine jne. aga ma kohe mitte kuidagi ei suuda seda tööle saada :(
Kui pealinna satud, pane Paldiski mnt. "peas" aeg kinni, ehk andrus leiab selt vea üles. Võid proovida Tartus ka MAZ Eestis olevat degnostikq seadet, kuid seal pole nii suurt pädevust vigade tõlgendamisel/otsimisel.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”