Webasto töö Disco 2

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Webasto töö Disco 2

Postitus Postitas Kalamees »

Sai auto all roomatud ja jäi näppu üks voolik kiirliitega, pika otsimise peale leidsin et see peaks minema Webastosse, Kas teeninduses jäeti ta ripakile kui kütterõhuklappi detsembri algul vahetati. Mis temperatuuril ta hakkab tööle ja kuidas või kus seda kontrollida. Garaazis oli täna suht soe ja ta nagu tööle ei läinud, ja kütet voolikust ei tulnud, Kas Webastol on eraldi pump, mingi väike jublaks on ka paagi esiküljes.
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

On küll eraldi pump. Selle täämennutab elektomagneti plõksumist. Mida sagedamini, seda rohkem kütust tarbib.
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Tänan

Postitus Postitas Kalamees »

Tänan info eest, läheb teenindusse remonti, eks siis kuuleb mis seal viga on. kui just ise ei tekki aega ja lähen näppima.
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Rahuti hing

Postitus Postitas Kalamees »

rahutu ja uudishimulik hing nagu ma olen, käisin pistiukud ja muud ühendused üle ja katlamaja hakkas korralikult tööle. Tänan kõiki suunavate vihjete eest.
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

webasto töö

Postitus Postitas Kalamees »

Panin mootori käima ja siis võtsin kaitsme välja 15-20 sekundiks ja siis tagasi ja töötab kenasti, Seisvast peast ei teinut resetti.
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

Oskad mulle äkki seletada kus ja milline kaitse seda juhib?Kas armatuuri alt karbist või kapotiall.Ja mis pildiga see võiks olla?Mul nimelt pole autoga ühtegi raamatut kaasas.Siiani ei osanud nagu tähelegi panna,et ei tööta aga paari viimase aja külmakraadidega on tekkinud küsimus millal ta siis käima peab minema.
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
Una
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: E Juul 11, 2005 12:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una »

Tere,

igatalvine teema nagu tundub - nii kui kraadiklaas miinust hakkab näitama, leidub keegi, kes huvi tunneb :)

Vaata siia:
http://www.landroverclub.ee/foorum/view ... sc&start=0
Una

In Mud We Trust ____________________________________

Land Rover Series III STW `79
Land Rover 90 V8 `85
Land Rover Discovery II Td5 `01
Inglisilm Babe Defender V8 `05
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

Tänud.Näed siis ei osanudki ise nii kaugelt otsida.Proovisin mis proovisin ja sain selle praeguse teema ainult.AITÄH.Loodame,et see aitab.
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

kaitse

Postitus Postitas Kalamees »

Kapoti all, kaitse nr.9 vist 30A, pilt kaanel haagise toide. Venelastel oli saidil odav variant kuids harilikku programmkella panna Webasto töd juhtima. J tegelikult oleks vaja seadme ühenduspistikus kontaktile nr.1. anda +12V. Ehk tuua kabiini üks juhe ja siis kas programmkell, või lihtsalt lüliti. ja lambike.
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

No nii.Sain siis minagi enda omal webasto tööle aga mis huvitav-Kaitsme võtsin välja ja panin tagasi nii töötava kui seisva mootoriga aga mida pole seda pole.Uurisin siis senikaua kuni lõpuks korra juhtme eemaldasin ja hurraaa,tööle hakkas.Nii et lugege ikka foorumit ja saamegi kõik targemaks-AITÄH
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
ruut
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 87
Liitunud: N Sept 22, 2005 08:08
Asukoht: Harju

Postitus Postitas ruut »

fassi kirjutas:No nii.Sain siis minagi enda omal webasto tööle aga mis huvitav-Kaitsme võtsin välja ja panin tagasi nii töötava kui seisva mootoriga aga mida pole seda pole.Uurisin siis senikaua kuni lõpuks korra juhtme eemaldasin ja hurraaa,tööle hakkas
Tõenäoliselt on Sul siis Webasto mõne teise kaitsme all. Minu kunagine jutt käis 2001/2002 Disco kohta.
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

Tere.
Oskab keegi mulle selle venelaste saidi aadressi öelda?otsisin mis otsisin aga ei leidnud kahjuks.Huvitaks just selle webasto ühendamise teema.Äkki seletatakse kuidas seda täpsemalt teha.Poit selles,et klemm nr1 millele 12v anti on minul ilma juhtmeta ja kuna pole asjas väga kindel siis torkida ei julge.Või on meil siin keegi ise sarnase asja valmis teinud ja oskab ehk rääkida.Võibolla isegi mõni pildike asjadest olemas.
Ettetänades;Ermo
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Käsijuhtimine

Postitus Postitas Kalamees »

LR Discovery 2 "Konstruktor"
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Programmkell

Postitus Postitas Kalamees »

Vaja oleks leida programmkell mida saab kergelt sinna installeerida. Pole nende programmkellade hingeeluga eriti kursis.
LR Discovery 2 "Konstruktor"
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Programmkell

Postitus Postitas pirx »

Kalamees kirjutas:Vaja oleks leida programmkell mida saab kergelt sinna installeerida. Pole nende programmkellade hingeeluga eriti kursis.
Lihtsam on teha vanast või siis uuest odavast signa plokist ja selle puldist. Saad puldist tööle panna. Signa plokil peab lihtsalt see väljund olema kuhu puldist signaal andes vool peale jääb. Mul ühel tuttaval nii tehtud ja väga hästi toimib.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”