õhkpadjad

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Ojala
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 135
Liitunud: L Juun 07, 2008 10:25
Asukoht: Tartu

õhkpadjad

Postitus Postitas Ojala »

kuidas on kõige parem kindlaks teha et mis seisus õhkpadjad ja kuidas kontrollida neid?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

KUi auto tagosa tõstmien ja langetamine toimub probleemidet aning padjad seismise järel tühjaks ie lähe, siis peks korras olema. Kontrollida saab audio-visuaalset. kas on pragusid või ei ole,kas kusagilt "visiseb" õhk välja.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
tibutibuke
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 19
Liitunud: R Mär 19, 2010 17:24
Asukoht: Harjumaa

Õhkpadi

Postitus Postitas tibutibuke »

Tere

Minul tekkis ka küsimus õhkpatjade kohta, mis moodi peaks välja nägema nende tööreziim ? Hetkel on nii, kui auto seisma panen, siis olen vahest tähendanud seda, et käib "tinn" ja auto vaiub vähe alla poole. Aru pole ma saanud sellest nuppust, mis on salongis, et mis moodi see funksioneerib. Äkki keegi targem valgustaks mind sellel teemal.
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

Minu teada peakski need nõksu tegema mootori välja lülitamisel.
Oluline on see, et ta sul täitsa alla ei vaju - see oleks vealise olukorra tunnus.
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
Kasutaja avatar
inseneer
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 816
Liitunud: R Mär 02, 2007 10:11
Asukoht: Tallinn, Harjumaa 53408157

Re: Õhkpadi

Postitus Postitas inseneer »

tibutibuke kirjutas:Tere

Minul tekkis ka küsimus õhkpatjade kohta, mis moodi peaks välja nägema nende tööreziim ? Hetkel on nii, kui auto seisma panen, siis olen vahest tähendanud seda, et käib "tinn" ja auto vaiub vähe alla poole. Aru pole ma saanud sellest nuppust, mis on salongis, et mis moodi see funksioneerib. Äkki keegi targem valgustaks mind sellel teemal.
Seda nuppu, milllel auto pilt nooltega peab pisut all hoidma, siis käib kõll ja kompre hakkabki pumpama tagaotsa üles. Tingimusel et kiirus on alla 35km/h ja kõik luugid korralikult kinni. Alla laskmiseks korrata protsessi või kihutada vähemalt 55km/h.
Kasutatud LR varuosadeks kõik põhimudelid 1956-2012, juppide paigaldus.
53408157
www.imedepold.ee
Kasutaja avatar
tibutibuke
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 19
Liitunud: R Mär 19, 2010 17:24
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas tibutibuke »

Ohh mind lolli. Puust ette ja punaseks!!

Ma ei saa ikka aru kuidas see nupp töötab. Kas ta peaks nii ka töötama et, kui kohapeal seistes vajutad nuppu alla ja annad gaasi siis peaks tagumine osa kas siis tõusma või alla langema, või töötab see ainult mingi väikese kiiruse pealt ? Minule tundub hetkel et tagumine osa oleks nagu liiga üleval. Äkki keegi on nõus asja kaema, või mingit tarka nõu andma.


:oops:
jaanuspaju
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 21
Liitunud: T Nov 17, 2009 22:17
Asukoht: Tallinn ja LR pesas
Kontakt:

Postitus Postitas jaanuspaju »

Tõstmine toimib ainult siis kui kõik uksed ja luugid suletud nagu öeldi. Tuleks kontrollida ka kõrgusandureid, et terved oleks ja ka varraste korrasolekut. Kõik ok paistab siis saab arvutiga madalamaks programmeerida
Kolleeg
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 15
Liitunud: T Okt 27, 2015 12:56

külmaga vajub

Postitus Postitas Kolleeg »

Kuidas hinnata olukorda, et nüüd külmade öödega -8-10C on hommikuks auto alla vajunud? Paned käima, siis kohe tõuseb üles. Kas laseb kuskil läbi või on OK, kui külm, kuidagi mõjutab?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: külmaga vajub

Postitus Postitas landy »

Kolleeg kirjutas:Kuidas hinnata olukorda, et nüüd külmade öödega -8-10C on hommikuks auto alla vajunud? Paned käima, siis kohe tõuseb üles. Kas laseb kuskil läbi või on OK, kui külm, kuidagi mõjutab?
Külmaga õhk "tõmbab kokku" ja muutub hõredamaks ning kuumaga teatavasti paisub. Viimse nädala külmadega löövad kõiksugu õhkvedrustuse vead kansti välja ( nõrgad kompressorid, lekkivad padjad ja torustikud). Murelisi on hulgim telefoni otsas ja ukse taga olnud.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”