Disco Ii aju progemine

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
ruut
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 87
Liitunud: N Sept 22, 2005 08:08
Asukoht: Harju

Postitus Postitas ruut »

Una kirjutas:Enne seda ei täheldanud, kuid pärast seda kui Veiko mu auto Ecuadori variandiks programmeeris, põleb see tuluke alati kui kiirus üle 120-ne läheb.
Asi läheb räigeks OT-ks aga mida see Ecuadori variant endast kujutab ja miks ta hea on?
Una
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: E Juul 11, 2005 12:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una »

See on küll pikk jutt, kuid progeda oli vaja selle pärast, et signa ja immo hakkasid kala panema - auto ei tunnistanud võtit. Ehk siis suures plaanis oli immo omaarust kõvem mees kui mina ja auto võti.

Selle peale esimese hooga vist sai auto programmeeritud mingiks Etioopia või muu sarnase riigi autoks, mis sisuliselt tähendas seda, et mina võtmega olin ikka kõvem mees kui immo ning võtmest sai uksed lahti ja auto käima. Paraku aga ei põlenud selle variandi korral automaatkasti kangi ümber need tuled, mis käigu numbrit näitasid ning lisaks tekkis veel see bling-bling häälitsus iga kord kui ukse lahti tegid aga võti süütelukus oli. No ja see tulede mittepõlemine ei meeldinud mu naisele..... ja see bling-bling käis mulle närvidele.

Ja siis ükskord saigi otsitud uus seadistus, kus võti on endiselt kõvem kui immo ja need väiksed tuled ka põlevad kangi ümber. Sellega seoses kadus ära bling-bling ja tekkiski see 120 km/h tuluke armatuurile, mis põlema hakkab. Minu auto manuaalis pole seda tulukest isegi ära toodud. Endal ehmatas ka esialgu ära, sest varem polnud mul aimugi, et see tuluke seal armatuuursi olemas on.

Auto originaalis peaks olema siiski mingi põhjmaade variant, sest ostetud kohalikust esindusest uuena.

Vot sellised lood..
Una

In Mud We Trust ____________________________________

Land Rover Series III STW `79
Land Rover 90 V8 `85
Land Rover Discovery II Td5 `01
Inglisilm Babe Defender V8 `05
ruut
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 87
Liitunud: N Sept 22, 2005 08:08
Asukoht: Harju

Postitus Postitas ruut »

Kummaline, et erinevaid optione ei saa ükshaaval muuta, vaid võta nagu komplektlõuna.
Kas nende Aafrika ja L-Ameerika seadetega Webasto ka töötab? Võiks ju eeldada, et soojades maades seda ei kasutata, ning seda pole ka mootori programmi sisse kirjutatud.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

ruut kirjutas:Kummaline, et erinevaid optione ei saa ükshaaval muuta, vaid võta nagu komplektlõuna.
Uuematel LR-idel (Disco III, jne) saab minu teda igasugu vigureid näppida.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Una
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: E Juul 11, 2005 12:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una »

Webasto töötas nii Etioopia kui ka hetkel Ecuadori variandiga.

OT: Mis krdi tekstid need avatari juures on? Kui neid postituste arvu järgi foorumis on, siis paluks mulle pigem "Esimesed tatipritsmed". Praegusega ei saa ma küll leppida.
Una

In Mud We Trust ____________________________________

Land Rover Series III STW `79
Land Rover 90 V8 `85
Land Rover Discovery II Td5 `01
Inglisilm Babe Defender V8 `05
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”