Süüde koguaeg sees

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Süüde koguaeg sees

Postitus Postitas fassi »

Mure kuna igas asendis süüde sees.Paned käima on kõik ok nagu olema peab,keerad süüte välja ja võtad võtme eest,jäävad armatuuris kõik tuled põlema.Lisaks jääb ka akendele vool peale,samas küttepump voolu ei saa.Asi hakkas pihta kusagil öösel vist sest kõigepealt alarm karjus ja uksi enam lukku panna ei saanud kuna tema arust mingi uks lahti.Hommikul avastasin,et süüde ka sees-öösel seda veel ei olnud.Mis edasi teha?hetkel puhur autos kuna arvasin,et äkki niiskus.
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Kaeva ennast süüteluku põhjani ja tõmba juhtmed tagant ära. Esmane mõte, et süüteluku põhjas mingi jama. Samas mida elektrigeeniused arvata võivad, kas starteri või geneka lühis ei või süütele uue ringi tekitada. Geneka ja starteri juurde lihtsam pääseda. Saaks kergemini kontrollida.
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

Ok süütelukk aga mismoodi see jama siis ootamatult lihtsalt seistes nüüd nii läks.Kusjuures unustasin mainida,et need käigukasti tuled armatuuris vilguvad ka.Hetkel akujuhe maas.soovitage kust mida ja mismoodi veel kontrollida.
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
Kasutaja avatar
Veiko Varik
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 264
Liitunud: P Okt 14, 2007 20:38
Asukoht: LR pesa
Kontakt:

Postitus Postitas Veiko Varik »

Kas sul elektriskeem on?
W.
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

el skeemi kahjuks ei ole.Asi läheb aina huvitavamaks-nüüd tuuseldades avastasin,et kaassõitja jalge juures armatuuri alune sein on märg :shock: Mis nüüd?kust see vesi sinna saab ja kas seal ongi kogu uba?Mis seal all veel peidus on kas mingi el.plokk äkki mis on nüüd vett täis?ikkagi -kust see vesi sinna saab leida ei suutnud.Pole tegu esimese vihmaga ja siiani pole sellega muresid olnud.
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
Kasutaja avatar
Veiko Varik
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 264
Liitunud: P Okt 14, 2007 20:38
Asukoht: LR pesa
Kontakt:

Postitus Postitas Veiko Varik »

Katuseluugid on?
W
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

Katuseluuke ei ole.Tegu siis d II ga millel td5 süda automaat kast,lisadeks kliima ja el aknad ja põhimõtteliselt nagu muud erilist polegi.klaasiservad uurisin ka läbi sealt ei tuvastanud nagu kusagilt leket,uurisin ka kapotiservadest aga ka sealt ei osanud kusagilt näha vee läbivoolu kohta.sai terve eilne päev kuivatatud ja täna öise vihmajärel on asjad siiski kuivad.märg oli eile tagu sein ja see kate mis on armatuuri all.Hetke sesi selline,et peale kuivatamist ja aku täislaadimist anomaalia kadus.Nüüd hakkasin seostama ka seda,et laup.sai Kurtnas üks opeliga naisterahvas vintsiga välja sikutatud ja siis kohe koju tuldud-äkki on see tulede pull seotud nõrga akuga ja märg sein oli lihtsalt samal ajal juhuslik leid mis on küll paha aga pole omavahel seotud?
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

No nii sai uuritud ja puuritud,salongi sein oli märg jumal teab millest-rohkem pole esinenud peale kuivatust.Aku sai laetud ja kogu see nali sai ka otsa sama hetkega.Lasin ühel elektrikul üle vaadata kogu elektri asjanduse ja ei leidnud tema ka mitte kui midagi.Huvitav kas siis tõesti aku tühjenedes tõmbab mingi relee kinni ja kogu lugu.
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

D2

Postitus Postitas Kalamees »

Disco 2 esineb et esi a piilari ja kause kokku puute kohal hermetiserimisega tehas saab tihti halvasti hakkama. Kui väljast vaatad sealt kus katusel ees see veerenn algab on vahe erinevate kerepaneelide vahel sees ja sealt mingi maina asedi korral hakkab sisse imbuma. Pole ka jõudnud asja mastisiga ära teha. Tõmbasin kiiruga sinna mingit jämedamat määret peale ja asi korra. Kui kuivaks läheb vaatan mingi vastava mastiksi ja sinna panna.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”