Tuled armatuuris

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Silver
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: P Veebr 07, 2010 21:16
Asukoht: Uulu

Tuled armatuuris

Postitus Postitas Silver »

Kui löövad põlema TC (kollane), ABS(kollane) ja mägipidur, siis kas võib edasi sõita, kuigi uuesti käivitamisel on nad kustunud. Seda juhtub kord päevas.
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Andur

Postitus Postitas Kalamees »

Eks seda saab täpsemalt teada tallinnas. Aga variant et ABS andur paneb pada. Vaadata pistikud rattakoopas taga ja kapoti all üle, veel et anduri juhe rataste juures lahti ja kuhugi vastu käinud.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Selle kombinatsiooni mini on "püha komainsus" ja see tähendab, et tuleks sammud/rattad diganostika ja hoolduse poole pöörata. Sõitmist ei sega, kui abilised ei tööta.
Tallinnas Paldiski mnt. meestele tuttav teema. Viga on ravitav.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Olavi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 82
Liitunud: T Nov 14, 2006 17:55
Asukoht: Helsinki +358 41 721 0421

Postitus Postitas Olavi »

aeg ajalt sama asi aga mitte nii tihti.
Kasutaja avatar
vipcity
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 145
Liitunud: T Juun 16, 2009 22:27
Asukoht: End of the Land/Viimsi

Postitus Postitas vipcity »

Muhv raviti sellest haigusest terveks - temal oli komme peamiselt siis kolmikut näidata, kui tee äärest mõni kena tütarlaps peale sai võetud, aga kui üksi või perega kulgesin, siis mitte mõhkugi.

Arvesta päevakesega, mil auto LR Pesas on ning lase samal ajal ka muud vajalikud toimetused ära teha. Igatahes minu masin sai "pühast kolmainsusest" lahti.

Raha läks ma arvan mul kuskil viie kilo kanti, kuid võin ka pisut eksida, sest Muhvi kallal tehti vast ka muid toimetusi.
Land Rover Discovery 2 (2003) - "Muhv" - ristsed saadud Suveretkel 2009 Sirgalas
Silver
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: P Veebr 07, 2010 21:16
Asukoht: Uulu

Postitus Postitas Silver »

Tänud Kõigile vastajatele aga mis on selle paldiski mnt: pesa täpne aadress ja kas ta ka laupäeval lahti on maainimeste värk:
Kasutaja avatar
Veiko Varik
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 264
Liitunud: P Okt 14, 2007 20:38
Asukoht: LR pesa
Kontakt:

Postitus Postitas Veiko Varik »

Meie kontaktid leiad siit:
http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=578
Suhtle Andrusega ta oskab aitata sind
Edu
W.
Kasutaja avatar
tibutibuke
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 19
Liitunud: R Mär 19, 2010 17:24
Asukoht: Harjumaa

Tere

Postitus Postitas tibutibuke »

Mul selline mure et kui autoga sõitma hakkan siis lööb põlema sellise tule kus on auto märk ja näitab nool ülese ja nool alla taga osa pool. Mida see tähendab mida peaks tegema? Kas tohib sellise tulega sõita ?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Ilmslet on probleemid tagumise õhkvedrustusega.
Pöördu palun pädevasse teenindusse, ei soovita ignoreerida!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
disco2
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: N Dets 26, 2013 19:03
Asukoht: Tõrva,Valgamaa

Tuled armatuuris

Postitus Postitas disco2 »

Tere,armatuuris põlesid 5 tuld, TC.ABS,ACE(kollane)mägipidur(kollane)ja käsipidur,pidurituled põlesid ka kogu aeg.Sai ühendust võetud Tartus Heikkiga.Diagnostika järgne diagnoos oli,et probleem asub ABS juhtplokis.Järgmise külastuse ajal vahetati juhtplokk ära ja asi oli nagu korras.Sain sõita mõned km ja probleem näitas end taas.Järgmine probleem arvati olevat mägipiduri relee.Täna Heikki võttis lahti armatuuri all asuva kaitsmeploki ja selgus probleemi tegelik põhjus,kaitsmeplokil oli kunagi olnud veekahjustus mille tulemusel oli osa radasid oksüdeerunud.Õnneks andis veel puhastada ja üle joota.Vee probleemist autos kirjutasin eelmises postituses. ACE puhul tuleb vahetada alumine kiirendusandur. Igal juhul tänud Heikkile.
Land Rover Discovery II TD5, 2001
margot83
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 26
Liitunud: K Veebr 08, 2012 15:40
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas margot83 »

See auto märk nooled üles-alla juhtus mul korra kui ristmikul maanteele hakkasin sõitma. Vaatan vasakule, autot pole, vaatan paremale, seal ka pole....hakkan siis minema kui äkki märkan rekkat vasakult lähenemas ,ise juba ninapidi maanteel. Ja ega mul valikut polnud kui anda lapatsit :D andsin ja kohe nii moodi ,et lõi selle tule põlema. Ilmselt oli auto tasakaalust väljumas vms.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”