Td5, surve jahutussüsteemis-milles põhjus?

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
kiurike
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 13
Liitunud: K Dets 30, 2009 11:37
Asukoht: saaremaa

Td5, surve jahutussüsteemis-milles põhjus?

Postitus Postitas kiurike »

Tere.Jahutusvedelik puhas aga surve selline et jube.See vist tuttav teema Td5 puhul?
Läbisõit umbes 265000.Kas algul võiks plokikaane tihendi vahetada prooviks või tuleks kaanest alustada?
Või kuidas üldse kindlaks teha milles viga?kindlasti on see teema juba siin ka olnud,kuid pole leidnud seda foorumist.
Ja väga huvitab mis hinnaklassi jupid võivad minna.Ette tänades!
Land Rover Discovery Td5,99
Kasutaja avatar
junior
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 38
Liitunud: N Dets 10, 2009 08:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas junior »

Võimalus et ainult tihend vigane, on imeväike. Arvan et kaanes mõra. Enne kaane pealepanemist kindlasti lasta lihvida ja survestada, muidu ei ole remondist kasu. Saaremaal on üks mees olemas kes plokikaantega tegeleb.
Jüri Tel. 5247120
DISCOVERY I 300Tdi
totu
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 256
Liitunud: L Veebr 10, 2007 18:36
Asukoht: Harjumaa

Re: Td5, surve jahutussüsteemis-milles põhjus?

Postitus Postitas totu »

kiurike kirjutas:Tere.Jahutusvedelik puhas aga surve selline et jube.See vist tuttav teema Td5 puhul?
Läbisõit umbes 265000.Kas algul võiks plokikaane tihendi vahetada prooviks või tuleks kaanest alustada?
Või kuidas üldse kindlaks teha milles viga?kindlasti on see teema juba siin ka olnud,kuid pole leidnud seda foorumist.
Ja väga huvitab mis hinnaklassi jupid võivad minna.Ette tänades!
1. Kui suur suurus, nt, bar des, on "jube"? Tavaliselt normaalne on kuni 1,5 bar.
2. Süsteemis peabki rõhk olema (täitekorgi peal/all võiks see väärtus kirjas olla), ilma rõhuta läheb keema.
3. Kui süsteemist vedelikku välja ei pressi ja jahutab, ei näe paanikaks põhjust, rõhuklapi (täitekorgi sees) kontroll ei tee paha.
Raud on tore.
kiurike
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 13
Liitunud: K Dets 30, 2009 11:37
Asukoht: saaremaa

Td5 jahutussüsteemi surve

Postitus Postitas kiurike »

Selles asi ongi,et pressib välja jahutusvedeliku.Olen juba vahetanud ülemised lõdvikud-hakkasid
järgemööda lõhkema.Ja selline tähelepanek,et kui koha peal tühikäigul töötab on kõik nagu korras
,aga kui väike ring teha,läheb surve suureks.Tõsi, mõõtnud ma rõhku seal pole aga lõdvikud kaunis kõvad
.Paisupaagi kork sai ka uus pandud.
Land Rover Discovery Td5,99
discostar
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 14
Liitunud: T Mär 09, 2010 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas discostar »

teema küll juba vana, aga siiski. ilmselt plokikaan maha ja siis on näha, aga kui selline asi või kahtlus on, tuleb esmalt paisupaaki vaadata, kui mullitab siis peksab kuskilt survet sisse, tavaliselt plokikaanest või tihendist
mida raskem on eesmärk, seda magusam on ... teadagi mis!
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”