D II Roolivõim on vist ...

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
sven777
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: E Mai 21, 2007 00:28
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

D II Roolivõim on vist ...

Postitus Postitas sven777 »

Rooli keeramine on läinud väga raskeks. Algul lisasin õli ja tundus, et aitas. Nüüd on aga ikkagi pööramisel rohkem undamist kuulda ja õlitase on kapoti alla vaadates poole-peal. Seega peab olema lisaks õlilekkele midagi veel ...
Kas oskab keegi soovitada, mida peaks veel katsetama, et viga välja selgitada? Ja kas roolivõimu remondikomplektiga on võimalik midagi ära teha? Ette tänud.
Sven
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

Lahendus pole kahjuks roosiline. Esiteks roolivõimul pole rem kompleti, vähemalt ei tea et oleks. Teiseks ei meenu, kudas toimub rooliv. pumba põõrlemine, vist läbi veepumba läbiva võlli. selle ühenduses võib olla nuut purunenud. Se küll vedeliku kadu ei peaks mitte põhjustama
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
discostar
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 14
Liitunud: T Mär 09, 2010 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas discostar »

mul oli ka jama roolivõimuga, nimelt pumbaga. asi oli väga lihtne - õli joogsis pumbast välja. pump käib lahti, muideks ühe võlli peal veepumbaga on küll, ja tihendit saada pole. mul on juba ligi aasta asi hermeetikuga koos seisnud ja kõik toimib. aga undama hakkab kogu süsteem kui õhk vahekle satub. kui lekkest pumbas, kui asi on muidugi pumbas, lahti saada, siis on roolikarbi peal õhutusnippel, sealt tuleb õhk välja lasta. töötava motoriga muidugi
mida raskem on eesmärk, seda magusam on ... teadagi mis!
hulljuhan
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 81
Liitunud: E Jaan 06, 2014 01:07
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hulljuhan »

okei, kõik on tore.

Nagu saan aru siis võimendisse käib CCF või ECF cold climate fluid või extreme climate fluid...
kas neile on mingit inimestele mõistlikku vastet või peab ilmtingimata just neida kasutama??? kui midagi muud ei saa panna siis kellelt saab CCF-i?
Discovery II
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

Määrdekeskus - tellid, paar päeva ootad ja olemas:
http://www.maardekeskus.ee/texaco-cold- ... p-563.html
LR Disco III 2,7 2007
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”