disco td5 uimane

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Rändsell
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 108
Liitunud: T Nov 20, 2007 23:45
Asukoht: Lääne-Virumaa

Postitus Postitas Rändsell »

Tuleb masina manuaali lugeda, kuda toimida peale filtri vahetust. Siis ei pea käiama. Kui tahad või meeles pole siis tuleb gaasipedaal põhja vajutada ja käiata. Siis mingi sekundite müüdudes paneb aju pihustid topelt koguses peale andama ja ajab kiiremini õhu välja.
_________________
LR Discovery 2 "Konstruktor"

To Kalamees: täpselt nii tulebki toimida. Sellele vaatamata on olnud paar juhust, kus peale filtri vahetamist on käivitamine problemaatiline.

rs
LR Discovery II TD5 manuaal
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
kalev85
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: N Veebr 07, 2013 19:03
Asukoht: hiiumaa

Postitus Postitas kalev85 »

Hiiumaal jäi diagnostiga viiki,tuleb ikka linna poole siht vōtta.mis vōib üks pōhjalikum kontroll ja diagnost maksma minna seal pesas?
LR Discovery 2 td5 ATM,HIIDLANE
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

Helista homme veikole ja räägi oma murest ning küsi palju makma võib minna, tema sind juba hätta ei jäta :)
LR Disco III 2,7 2007
kalev85
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: N Veebr 07, 2013 19:03
Asukoht: hiiumaa

Postitus Postitas kalev85 »

Chopper kirjutas:Helista homme veikole ja räägi oma murest ning küsi palju makma võib minna, tema sind juba hätta ei jäta :)
Kes on veiko ja mis tema nr?
LR Discovery 2 td5 ATM,HIIDLANE
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

LR Disco III 2,7 2007
kalev85
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: N Veebr 07, 2013 19:03
Asukoht: hiiumaa

Postitus Postitas kalev85 »

Nüüd küttefilter vahetatud ilma probleemideta ning ka turbo magnetklapp uus. Enam nagu ei jõnsuta kõrgetel pööretel aga nagu ikka jõuetu.Kui normaalselt kiirendada peavad mootori pöörded olema vähemalt 3000. Kas see normaalne? Tegu atm kastiga. Äkki keegi kellel sama masin jagab enda kogemusi,aitäh.
LR Discovery 2 td5 ATM,HIIDLANE
kalev85
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: N Veebr 07, 2013 19:03
Asukoht: hiiumaa

Postitus Postitas kalev85 »

Tekkis jälle väike mure auto vedrustusega.Nimelt pidi esisilla vedrustus väsima ja nii on ongi.Alt vaadates pole raami ja silla vahe ka enam eriti suur,ning suurtes aukudes lööb põhja. Amordid käisid lahti ning need ok. Kuidas tõsta,kas uued vedrud ainult? Vaatasin ebayst kompekte,mis nendest arvata? vabandust minu lollusest kuid mida täpselt tähendab tõste 1 ja 2 jne...
LR Discovery 2 td5 ATM,HIIDLANE
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

kalev85 kirjutas:Tekkis jälle väike mure auto vedrustusega.Nimelt pidi esisilla vedrustus väsima ja nii on ongi.Alt vaadates pole raami ja silla vahe ka enam eriti suur,ning suurtes aukudes lööb põhja. Amordid käisid lahti ning need ok. Kuidas tõsta,kas uued vedrud ainult? Vaatasin ebayst kompekte,mis nendest arvata? vabandust minu lollusest kuid mida täpselt tähendab tõste 1 ja 2 jne...
Kui tahad tõstevedrud panna, siis pead taha ka panema. Kui kavatsed tavalistega asendada, siis mul seisavad kuskil garaazis originaalid, mis on pärit defendri alt-musta värvi.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Seda juba siin räägitud aga 2" tõste on piisav nii igapäeva vajadusteks, seda siis oma kogemustest. Minul oli all TrailMasteri vedru ja sai väga hea. Kui pappi üle on siis muidugi tasub ka amort vahetada.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
kalev85
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: N Veebr 07, 2013 19:03
Asukoht: hiiumaa

Postitus Postitas kalev85 »

pirx kirjutas:
kalev85 kirjutas:Tekkis jälle väike mure auto vedrustusega.Nimelt pidi esisilla vedrustus väsima ja nii on ongi.Alt vaadates pole raami ja silla vahe ka enam eriti suur,ning suurtes aukudes lööb põhja. Amordid käisid lahti ning need ok. Kuidas tõsta,kas uued vedrud ainult? Vaatasin ebayst kompekte,mis nendest arvata? vabandust minu lollusest kuid mida täpselt tähendab tõste 1 ja 2 jne...
Kui tahad tõstevedrud panna, siis pead taha ka panema. Kui kavatsed tavalistega asendada, siis mul seisavad kuskil garaazis originaalid, mis on pärit defendri alt-musta värvi.
Aga kas need vedrud sobivad siis disco 2le,ning kas tõstavad mul esiotsa?mis hind?
LR Discovery 2 td5 ATM,HIIDLANE
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

kalev85 kirjutas:
pirx kirjutas:
kalev85 kirjutas:Tekkis jälle väike mure auto vedrustusega.Nimelt pidi esisilla vedrustus väsima ja nii on ongi.Alt vaadates pole raami ja silla vahe ka enam eriti suur,ning suurtes aukudes lööb põhja. Amordid käisid lahti ning need ok. Kuidas tõsta,kas uued vedrud ainult? Vaatasin ebayst kompekte,mis nendest arvata? vabandust minu lollusest kuid mida täpselt tähendab tõste 1 ja 2 jne...
Kui tahad tõstevedrud panna, siis pead taha ka panema. Kui kavatsed tavalistega asendada, siis mul seisavad kuskil garaazis originaalid, mis on pärit defendri alt-musta värvi.
Aga kas need vedrud sobivad siis disco 2le,ning kas tõstavad mul esiotsa?mis hind?
Vedrud sobivad, tõstavad esiotsa täpselt nii kõrgele, kui tehase poolt ettenähtud-originaalvedrud. Hinna suhtes olen avatud pakkumistele. Üle jäid sellepärast, et sai ette ninale pandud 12000lbs vints ja roolivarraste kaitse, mingi + 50 kg, siis vajus nina liiga madalale.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Ehk siis seletuseks veel niipalju, et vedru tõstab keret silla suhtes, mis lubab sul panna alla vajadusel suurema ratta/rehvi. Vedru tõste ei tõsta kliirensit, kuigi visuaalselt võib nii tunduda, et auto on kõrgem. Ta ongi jah kõrgem aga mitte kliirens vaid kere. Kliirensit tõstab suurem rehv.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
kalev85
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: N Veebr 07, 2013 19:03
Asukoht: hiiumaa

Postitus Postitas kalev85 »

007 kirjutas:Ehk siis seletuseks veel niipalju, et vedru tõstab keret silla suhtes, mis lubab sul panna alla vajadusel suurema ratta/rehvi. Vedru tõste ei tõsta kliirensit, kuigi visuaalselt võib nii tunduda, et auto on kõrgem. Ta ongi jah kõrgem aga mitte kliirens vaid kere. Kliirensit tõstab suurem rehv.
Saan sellest kõigest aru ja tean seda aga nimelt mõtlesin mitu milli on kõrgem tavavedrustusest üks tõste,kaks jne...?
LR Discovery 2 td5 ATM,HIIDLANE
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”