õhkpadi

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
margot83
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 26
Liitunud: K Veebr 08, 2012 15:40
Asukoht: Järvamaa

õhkpadi

Postitus Postitas margot83 »

Tere.Mõtlesin uurida kõige pealt siit targemate käest,et milles võiks olla asi.Mure siis õhkpadjas(disco2,2003a,Td5,automaat ,diisel). sõidu aeg tundsin et mingi kolin,jäin seisma ja parem pool siis nö tagumik maas, ülesee ei tõusnud ja sõitsin sedasi koju,hommikul tõusis tagumik taas korralikult ülesse. Tulime taas sõidust ja poolel teel tagumik taas vajus(parem).tõusis natuke ülesse ja samas kohe vajus alla..sõistime siis sedasi vaikselt koju. Nüüd on tagumik taas üleval. vasak padi on vahetatud(ca1,5a tagasi) aitäh!
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

padi läbi, voolik kusagilt kutu...kompressoril miski viga...äkki? ma ei tea pakun....
Kasutaja avatar
Heikki
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 31
Liitunud: R Nov 11, 2011 17:15
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Heikki »

Tere!

Kompressoriplokis on klapid, mis võivad lekkida, kompressor ise võib vigane olla, kõrgusandurid ei ole korras. Lisaks ka need rikked, mida eelkõneleja juba nimetas. Soovitan pöörduge probleemiga Tallinnasse Landroveri pesasse Paldiski maanteel või Tartusse Tähe tänaval Offroad Servicesse. Parimat! Heikki Tartust Land Rover Offroad Servicest
"Inglise džentelmenide" kohtumispaik Tartus. Professionaalne diagnostika, hooldus ja remont. TEL: 56883950, 55993078
Kasutaja avatar
Mait07
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 171
Liitunud: K Mär 21, 2012 22:03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mait07 »

Kui minu discol läks vasakult poolt padja juurest voolik, kukkus terve pära alla :roll:
margot83
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 26
Liitunud: K Veebr 08, 2012 15:40
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas margot83 »

mees käis teendinduses autoga ära ja oligi õhkpadi katki!
torque
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 19
Liitunud: E Mär 25, 2013 20:42
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas torque »

Ei hakka uut teemat tegema, vaid küsiks siin, et kui vaikselt liikuda kas remondikohta või koju (~10km) ja kuna padi läheb nagunii vahetusse, kas see sõit vöib midagi veel ära lõhkuda? (kõrgusandur jne)
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

torque kirjutas:Ei hakka uut teemat tegema, vaid küsiks siin, et kui vaikselt liikuda kas remondikohta või koju (~10km) ja kuna padi läheb nagunii vahetusse, kas see sõit vöib midagi veel ära lõhkuda? (kõrgusandur jne)
Eip. Auto vajub kerepukside peale. Sõida kasvõi 100ga, aga kuidas selle põrkamise välja kannatad? On juhtunud endal kunagi sama jama, pidin koju saama- maanteel rahulikult 90, linnas vastavalt teeoludele.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”