Automaat kast tõrgub.

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
discoland
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: L Nov 16, 2013 04:08

Automaat kast tõrgub.

Postitus Postitas discoland »

Hei!

Isendiks siis LR discovery TD5 automaat ja series2. Teab keegi öelda millest see tuleneb ja milles viga võib olla kui külma mootoriga sõitma minnes kolmanda käigu ja 3000mootori pöörete juures hakkab tõrkuma kergelt. Tundub nagu tahaks kergema käigu peale edasi minna vms ja siis vahetult ennem seda teeb nii nagu vajutaks gaasipedaaliga ise pöördeid juurde. Ja kui juba natuke kauem sõitnud olen siis nagu kaoks se probleem.
Kui kellelgi on probleem tuttav või olnud kogemust sellega siis palun andke teada millest se võib tuleneda.
Mainin veel selle ka ära et kohekohe on plaanis automaat kasti õli vahetus kuna sellest ajast peale on see tegematta kui ma omale selle Disco ostsin ehk siis neli kuud tagasi ja ise olen nelja kuuga juba 10 000km läbisõitnud. (eelmisese õlivahetuse kohta ka ei tea öelda).

Tänud!
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Kast

Postitus Postitas Kalamees »

Ega kütuse filter hakka ümbe minema, siis ka seal pöörete kandis hakkab jõnksutama.
LR Discovery 2 "Konstruktor"
Kasutaja avatar
discoland
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: L Nov 16, 2013 04:08

Postitus Postitas discoland »

Just eelmine nädal vahetati kütusepump+filter kohalikus LR servises kuna kütusepump jättis mu tee äärde. Ja veider selle asja juures ongi see, et samad nähud ilmnesid vahetult ennem kui kütusepump kotti läks. Kui auto servisest tagasi sain oli algselt kõik nagu okei jälle. Huvitav kas võib olla et filtriga jälle siis mingi jama? Isenesest proovida võiks veelkord vahetust kuna see pole väga kallis ka, et teada saada.

Tänud.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Palun märgi oma profiilis
http://www.landroverclub.ee/foorum/prof ... ditprofile
ära pikanemine, siis lihtsam mõista viidet "kohalikus LR servises" ja soovitada kuhu edasi pöörduda.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
discoland
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: L Nov 16, 2013 04:08

Postitus Postitas discoland »

Hetkel Perth/Austraalia kuid asukoht on muutlik kuna viime täide plaani mandrile tiir peale teha.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

discoland kirjutas:Hetkel Perth/Austraalia kuid asukoht on muutlik kuna viime täide plaani mandrile tiir peale teha.
Kui asukohaks märkida Austraalia, on see piisavalt täpne, et mitte soovitada Tartusse remonti minna. ;-)
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”