Esitule pirni vahetus

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Lemps
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 19
Liitunud: P Okt 19, 2014 08:12
Asukoht: Lääne - Virumaa

Esitule pirni vahetus

Postitus Postitas Lemps »

Tere
Täna põles läbi minu Discovery II vasak esitule pirn - iseeneset täiesti tavaline rike, aga kui hakkasin seda tuld pirni vahetuseks tagant avama, siis selgus, et seal pole niipalju ruumigi. Kas tõesti tuleb pirni vahetuseks terve tulekorpus maha monteerida ning kuidas see peaks üldse käima või on ka mingi lihtsam ja loogilisem moodus.
Ette tänades.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Esitule pirni vahetus

Postitus Postitas landy »

Kui väljamaa keeled suus,siis siin on juhend puust ja punaseks:
http://forum.lro.com/viewtopic.php?f=63&t=65181

https://www.youtube.com/watch?v=MVUtfubPywU
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Lemps
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 19
Liitunud: P Okt 19, 2014 08:12
Asukoht: Lääne - Virumaa

Postitus Postitas Lemps »

Tänapäeval Google tõlkega kõigil keeled suus - no nüüd on lausa käkitegu seda pirni vahetada!!!

Pop kapoti undo kolm plastikust kruvi grill paigas ja eemaldage see (on kaks pesulõksud augud lobus, nii et tõmmake see ülespoole.

Järgmiseks eemaldage kaks suurt polti ülevalt valgusti (oli puurida üks läbi minu nii olla ettevaatlik).

Siis, et pool valguse serva, kus grilli seal on plastikust klapp, mis tõmbab avatud esile kolmas polt, eemalda seda.

Siis lamp peaks tõmmake ettepoole, piisavalt teil mittelõikamise juhtmestik pesa tagant (see võib võtta hüplema, seal on metallist ogadega, mis istub ümber kummist Gromit esiküljel tiiva panel).

Seejärel keerake tagumine mütsid paljastada pirn paigaldamiseks.

Asendamine on vastupidine - kuid olge plastikust kruvid grill, neil Rawl pistik natuke, mis vajab pigistada tagasi.

Ma teen seda iga paari nädala tühjendada veest välja mu esitulede! - Tegelikult peaksid mõtlema sorteerimine seda. :)

Tänud.
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Video.

Postitus Postitas Kalamees »

Ausalt see video küll eriti õnnestunud ole. Tuleb see ülemine hoidja null asendisse panna. Ja saab tule välja kallutada ja siis ka pirni vahetada. Reaalselt paari minuti töö.
LR Discovery 2 "Konstruktor"
Lemps
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 19
Liitunud: P Okt 19, 2014 08:12
Asukoht: Lääne - Virumaa

Postitus Postitas Lemps »

Tõlge - tõlkeks, aga tänu sellele videole sain siiski pirni vahetatud - veelkord tänud.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”