Discovery 2 Td5 2000 Automaat kast tõrgub.

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Martin5oo
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: L Veebr 14, 2015 15:05
Asukoht: Soome

Discovery 2 Td5 2000 Automaat kast tõrgub.

Postitus Postitas Martin5oo »

Tervitus! Probleem siis Disco 2 automaatkasti käigu vahetusega. 3 käigult 4 lülitamine on kuidagi vaevaline ja tundub ,et nagu libiseb ka veidi. Kasti õli vahetatud 50000 tagasi. Kas peaksin uuesti õli vahetama? Kas see aitab. Kas oleks mõistlik kast remonti viia, või üldse taastatud kast hankida?
Kasutaja avatar
imedepõld
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 857
Liitunud: K Juun 05, 2013 20:40
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas imedepõld »

Antud ZF kast on edukalt remonditav, varuosad saadaval ning hinnad mõistlikud.
Võta ühendust ja teeme korda.
Imedepõld Grupp
Kollektiivsed kogemused Land Roveritega aastast 1996.
Inseneri Auto OÜ
info@imedepold.ee +372 56063006 (E-R 9:00-18:00)
https://www.facebook.com/imedepold.ee

MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld"
klubi@imdepold.ee
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Kast

Postitus Postitas Kalamees »

Lase õli taset kontrollida, kui seda vähe siis ka hakkab sama vigurit tegema. Filtrit tasub seal ka õli vahetusega vahel vahetada.
LR Discovery 2 "Konstruktor"
Martin5oo
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: L Veebr 14, 2015 15:05
Asukoht: Soome

Postitus Postitas Martin5oo »

Täna see siis juhtus. Sõitsin haakega, väike tõus ja kolmas käik hakkas kloppima 2,5t pöördega ja laiali ta on. Tundub, et läheb tõsismaks remondiks. :?
Kasutaja avatar
Girlpower
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 84
Liitunud: K Mär 27, 2013 08:40
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Girlpower »

Martin5oo kirjutas:Täna see siis juhtus. Sõitsin haakega, väike tõus ja kolmas käik hakkas kloppima 2,5t pöördega ja laiali ta on. Tundub, et läheb tõsismaks remondiks. :?
Õli vahetasid enne ära ja tase oli normis? Mul oli kastiremont just hiljuti, kõige kulunumaks osutus 2.käik. Treilerit vedades (hobuveohaagis), kui koorem ka peal, sõidan 3.käigu ja 80-85ga, siis näikse kastitemperatuur mõistlik olevat ja auto liigub vabalt.
Martin5oo
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: L Veebr 14, 2015 15:05
Asukoht: Soome

Postitus Postitas Martin5oo »

Unustasin veel mainida et 3 nädalat tagasi sai siis kasti õli ja filter ka vahetatut. Peale õli vahetust läks paremaks käikude vahetus aga 3 käik oli ikkagi imelik ja vibreeris veidi kui 80km/h jõudis. Sealt üle 4 käigule ja siis oli ok.
Martin5oo
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: L Veebr 14, 2015 15:05
Asukoht: Soome

Postitus Postitas Martin5oo »

Girlpower kirjutas:
Martin5oo kirjutas:Täna see siis juhtus. Sõitsin haakega, väike tõus ja kolmas käik hakkas kloppima 2,5t pöördega ja laiali ta on. Tundub, et läheb tõsismaks remondiks. :?
Õli vahetasid enne ära ja tase oli normis? Mul oli kastiremont just hiljuti, kõige kulunumaks osutus 2.käik. Treilerit vedades (hobuveohaagis), kui koorem ka peal, sõidan 3.käigu ja 80-85ga, siis näikse kastitemperatuur mõistlik olevat ja auto liigub vabalt.
Õli oli viimati normis peale vahetust 2x kontrollisin. Paat järgi ja üles mäge. Auto ostsin soome turult. Siin haakega lubatud 80km/h ja tundub et täpselt selle kiirusega 3 käiguga on haakega sõidetud ja nüüd se kulus ilmselt lõpuni.
Kasutaja avatar
Girlpower
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 84
Liitunud: K Mär 27, 2013 08:40
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Girlpower »

Sõidad "drive-ga" või paned kastist 3.käigu peale, et rohkem üles ei vahetaks? Kastiremont sinna 1000 euri kanti...
Martin5oo
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: L Veebr 14, 2015 15:05
Asukoht: Soome

Postitus Postitas Martin5oo »

Kui raske iseenesest nende kasti osade vahetus on? Ise olen kergelt ameeriklase manuaal kasti kergelt näppinud ja üleüldiselt autotetailide vahetus võõras ei ole. Kasti sain eile maha, pole jõudnud veel lahti võtta aga plaanis on. :roll: Kui varu osi vaja kas peaksin uued panema või on mõtekas kasutatud osi vaadata. Eks kui keeruliseks läheb siis saadan kellegi targema kätte, kuid ei usu, et see päris raketti teadus on selle kasti remont. [/img]
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”