Disco 2 rooli reguleerimine

Kui on probleeme 1998-2004a. Discovery II ja IIA-ga (L318)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Bingo
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 23
Liitunud: P Juun 14, 2015 09:17
Asukoht: Pärnu

Disco 2 rooli reguleerimine

Postitus Postitas Bingo »

Probleem ilmnes uute suuremate rehvidega, nimelt paremale pöörab tunduvalt rohkem ja rehv käib vastu lääbat, samas vasakule pöörates on vahema rehvi ja lääba vahel ca 3 cm. Rool on praegu otse. Kas on võimalik reduktorist kuidagi reguleerida või tuleb vardast ,mis tuleb reduktorist ja asub parema ratta juures (siis läheb rooli asend otse sõites valeks)?
hulljuhan
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 81
Liitunud: E Jaan 06, 2014 01:07
Asukoht: Tallinn

Re: Disco 2 rooli reguleerimine

Postitus Postitas hulljuhan »

Bingo kirjutas:Probleem ilmnes uute suuremate rehvidega, nimelt paremale pöörab tunduvalt rohkem ja rehv käib vastu lääbat, samas vasakule pöörates on vahema rehvi ja lääba vahel ca 3 cm. Rool on praegu otse. Kas on võimalik reduktorist kuidagi reguleerida või tuleb vardast ,mis tuleb reduktorist ja asub parema ratta juures (siis läheb rooli asend otse sõites valeks)?
See on imelik jah, et ühele poole rohkem keerab kui teisele poole...
Karbist ei ole võimalik reguleerida midagi... karbi otsa läheb hoob vaid ühes asendis ja `that´s it`. Pigem on sillastendis või remondi käigus miskit valesti regullitud. Võimalik, et on regullitud vaid kokkujooksu ja varras mis tuleb roolikarbist on jäänud tähelepanuta.
Mul on omal all ka suuremad rattad ja vastu ei käi kusagilt.
Discovery II
hulljuhan
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 81
Liitunud: E Jaan 06, 2014 01:07
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hulljuhan »

Nii. Ma vahetasin autol rehvid suuremate vastu (285/75R16) Siis hakkas vastu käima. Käändmikul on otsas lõpupolt mis piirab ratta viimast asendit. Selle asendad poldi ja mutriga ning saad lõpuasendi `regullitavaks` teha.

Päikest!
Discovery II
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery II”