abs andurid!

Kui on mured 1998-2006 Freelander I (L314) ja 2007-2014 II (L359) põlvkonnaga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
alts112
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: N Mär 04, 2010 10:46
Asukoht: tallinn-tartu

abs andurid!

Postitus Postitas alts112 »

Tere Mul selline mure (2001a freelander),et abs-i anduri tuli põleb ja tuligi välja et 2 tagumist andurit on katki kust v kuidas saaks uued millised sinna lähevad ja kas on alternatiive v kuulsin,et lammutusest ei saa kuna neid raske silla vms lulla seest raske ära keerata ja siis kui tuleb siis enam mitte yhes tykis .Aga uued on suht kallid.
V kas yldse on mõtet sellega jännata?
Kasutaja avatar
Ivika30
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: P Veebr 28, 2010 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: abs andurid!

Postitus Postitas Ivika30 »

alts112 kirjutas:Tere Mul selline mure (2001a freelander),et abs-i anduri tuli põleb ja tuligi välja et 2 tagumist andurit on katki kust v kuidas saaks uued millised sinna lähevad ja kas on alternatiive v kuulsin,et lammutusest ei saa kuna neid raske silla vms lulla seest raske ära keerata ja siis kui tuleb siis enam mitte yhes tykis .Aga uued on suht kallid.
V kas yldse on mõtet sellega jännata?
Mul sama lugu (ehkki auto Freelander 98a), käisin Läike teel esinduses ja seal pakuti hinnaks u 30 000.- :? Samas pakkus mees, et sellega ei ole tõesti mõtet jännata nagu sa arvasidki. Minu mure täna on just see, et sel kuul on vaja ära käia ülevaatusel ja ma ei ole kursis kuidas nad seal sellesse suhtuvad? Kas on mõtet pirnid välja keerata? Oled kursis?
Ivika30
56 151 246
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Head murega inimesed, kas Paldiski mnt. Land Roveri pesast http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=578 olete abi küsinud?
www.allamakes.ee aitab! Hr. Peeter Utkin on LR vasriuosasid juba üle 10 aasta pakkunud. Saab nii A- kui B- varuosasid ja hinnad esindusega võrreldes märkimisväärslet odavamad.
Samas saab lasta ka Hr. Veiko Varikul need külge kruvida.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
31zgd
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 123
Liitunud: E Mär 12, 2007 09:40
Asukoht: Saku

Postitus Postitas 31zgd »

Armatuuri kontroll pirne ei ole võimalik välja keerata , seal on terve rivi dioode . Välja keeramine ei ole seega väga hea mõte. :oops:
Land Rover 60 III koht Saku-Männiku mai 2008
Talveretk 2008, 2009 läbitud freelanderiga!!
Freelander 2
A6
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Freelander”