kas keegi oskab uksi lahti muukida?

Kui on mured 1998-2006 Freelander I (L314) ja 2007-2014 II (L359) põlvkonnaga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
Ivika30
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: P Veebr 28, 2010 19:19
Asukoht: Tallinn

kas keegi oskab uksi lahti muukida?

Postitus Postitas Ivika30 »

mure järgmine: minu auto (freelander ´98 ) uksed avanevad ainult puldist, kuna juhipoolne uks võtmega keerates ei reageeri, vigane mehhanism, (kunde pool ei ole üldse lukku) ja nüüd on juhtunud selline lugu, et autost on vool kuidagi kadunud, ei reageeri puldile ja kuna võtmega keerata ei saa, ei saa ma autosse sisse, et avada kapott vms... tagumisest uksest ka ei saa keerata, kuna kui seda võtmest keerata, peaks tagumise luugi aken avanema u 3 cm ja siis tuli uks lahti tavaliselt, aga kuna puudub igasugune vool, siis aken alla ei lähe ja võimatu on saada autosse sisse. et asi e ole puldis, olen üsna kindel, kuna armatuuris ei vilgu enam signa tuli, mis annaks märku voolu olemasolust... niisis, kas minu ainus võimalus hetkel on mingi klaas sisse lüüa või on olemas mingi muu moodus, et saada kapoti alla või kuidagi muud moodi anda talle voolu? äkki keegi teab kuidas uks lahti muukida? oleksin väga tänulik igasuguse nõuande eest!
Ivika30
56 151 246
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Ainus võimalus sinna voo sisse saada on läheneda kõhu alt juhtmegea strateile ja siis uksed puldist lahti saada.
On sul beniini- või diiselmootoriga isend?

Loomulikult tasub peale sellist intsidenti juhiukse luk vahetada/korda teha!
Helista kasutajale "inseneer", saad kindlasti abi!


P.S. Et sind operatiivsemalt aidata, jäta ona telefoninumber ka siia!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Ivika30
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: P Veebr 28, 2010 19:19
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ivika30 »

landy kirjutas:Ainus võimalus sinna voo sisse saada on läheneda kõhu alt juhtmegea strateile ja siis uksed puldist lahti saada.
On sul beniini- või diiselmootoriga isend?

Loomulikult tasub peale sellist intsidenti juhiukse luk vahetada/korda teha!
Helista kasutajale "inseneer", saad kindlasti abi!


P.S. Et sind operatiivsemalt aidata, jäta ona telefoninumber ka siia!

Aitäh, muutsid mu õhtu vähe lootusrikkamaks, eriti arvestades, et see juhtus tasulises parklas... helistan kindlasti "inseneerile".
Ivika30
56 151 246
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Freelander”