Freelander I siduri vahetus

Kui on mured 1998-2006 Freelander I (L314) ja 2007-2014 II (L359) põlvkonnaga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Karter
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 8
Liitunud: N Dets 27, 2012 15:06
Asukoht: Tallinn

Freelander I siduri vahetus

Postitus Postitas Karter »

Lugu siis selline:
Sain äsja manuaal kastiga Freelander 2003 TD4 omanikuks ning pärast mõningast sõitmist muutus käiguvahetamine raskendatuks, peamine mure on, et esimene käik ei taha sisse minna.
Interneti avarustes tuhnides sain kahtlusele kinnitust, et viga on siduris. Sidur võtab suht põhjast ning pedaali põhja vajutades saab esimese hella veenmisega sisse. Teised käigud lähevad enamvähem normaalselt aga esimese ja tagumise käigu sisse saamine on raskendatud.

Helistasin ka LR pesasse ning sealt öeldi, et ära tuleks vahetada sidurikettad, survelaager, hooratas etc. kogu töö hinnaks kujuneb umbes 1500 - 2000 €.
Siit ka küsimus, on kellelgi kokkupuuteid olnud antud murega ning kui siis kuidas asi lahenes? Oskab keegi kommenteerida, et palju ise vahetades hinna sääst tuleb?
Freelander 2003 TD4
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Saada mulle landrover@jrmotors.ee auto VIN kood ja vahetmist vajate detaile nimekiri või detilide tootekoodid ning saadki minu saadetud hinda ja pesa pakkumist võrreldes hinnavahe teada.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

Selle siduri vahetusel halvemal juhul läheb vaja uut hoorattast. Siduri kettas ja korv mõlemad kokku on meil riiulist võtta. Alumine töösilinder on kokkuehitaud survelaagriga, se on samuti olemas. Soovi korral pöörduda tel 5070436.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Freelander”