Spido näitab 7 km/h vähem

Kui on mured 1998-2006 Freelander I (L314) ja 2007-2014 II (L359) põlvkonnaga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Hästi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: L Veebr 09, 2013 07:41

Spido näitab 7 km/h vähem

Postitus Postitas Hästi »

Teen teia ette veel ühed põlvejäljed palvega leida 0 valemile,mis eeldab spido õiget näitu arvutuste alustamisel.Kui mul juba viga sees,pole sellest valemist tolku.Ja veel kui ma sõidan Roveriga vasakul teeserval ,kas saan nõuda politseinikult,et ta pöörduks minu poole "söör..."?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

1)Kõik spidod valetavad tehase mõõdus rehvidega. Täpseks saab suuremat rehvi kasutes.
Teine võimalus on kasutafda GPS-i mis mõõdab kiirust ja läbitud vahemaid täpsemalt.
Minu igapäevasõiduk(2wd) paneb linnakiirusle ca 6km/h "puusse" ja maantel üle 70 km/h 9-10km/h
Pilt

2) Vaid siis kui rool on "õigel pool". Eestis on selliseid LR omanike üksikuid.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Hästi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: L Veebr 09, 2013 07:41

Inglise tee "Polonium 210"-tunne poliitika maitset

Postitus Postitas Hästi »

Kuna Piibli kümnest käsust seitse on mul hobid ja lisaks laisk olen ma ka,siis vastutasuks ausa ülestunnistuse eest palun avaldada mulle kummi numbrite kombinatsioon,mis sünkroniseeruks spido näiduga.Loodetavasti on keegi selle (jalg)ratta juba avastanud.Tahan tunda end autos autojuhina aga mitte "lisasid" täis ropitud friigina.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

"Kummi" numbrit peab ika mees ikka ise teadama, kuid rehvide osas andisn juba härrale korra viite lehele, kus on rehvimõõdu kalkulaator.
Samas peab meeles pidama, et tegu on matemaatiliselt saadud tulemiga ja iga tootja rehv on päris elus sellest erineva reaaalse läbimõõduga (Vana offroaderite tõde, kelle rehve enne võsitlust tehnilises kontrollis mõõdetakse).
Seega "võtmed kätte" lahendust ei ole. On vaid soovitused, mis viiksid lõpptulemusele võimalikult lähedale.

P.S. GPS sobib lisks sipidomeetri aseainele ka üsana hästi oma peamist funktsiooni täitma - juhatab huvitavatesse kohtadesse kuhu maasturiga kinni jääda. ;-)
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

Kui spido näitab vähem kui tegelik, siis on all järalikult suurem rehv.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Freelander”