oleks abi tarvis - armatuuris tulukesed+aknatõstukid

Kui on mured 1998-2006 Freelander I (L314) ja 2007-2014 II (L359) põlvkonnaga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
2kats
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: N Apr 18, 2013 07:29

oleks abi tarvis - armatuuris tulukesed+aknatõstukid

Postitus Postitas 2kats »

tere !

jäin hätta tulukestega armatuuris, ABS+TC+käsika tuled põlevad pea pidevalt, enne vaid vihmase ilmaga...ÜV piduritesti läbis auto kenasti, ei mingit kobinat aga tulukesed kästi eemaldada...
no ja aknad on nässus, kõik 4 vigased...igasugune abi teretulnud ! :)
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

1)Mis aasta ja mis mootoriga masin
2)kas aknad nässus tähendab trossid katki?
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
2kats
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: N Apr 18, 2013 07:29

Postitus Postitas 2kats »

landy kirjutas:1)Mis aasta ja mis mootoriga masin
2)kas aknad nässus tähendab trossid katki?

1) 2003a ja 1,8'ne võrr :)
2) 1 aken krõbiseb kerides, 1 aken on ilma ühenduseta vist (ei tee midagi), 1 aknal vist tross kati ja 1 aknal on vist maha kerind kuna mingi nurga alt klaasi toetades ja sakutades ikkagi töötab...
akendega algas jama peale seda kui lapsed ei viitsinud poodi kaasa tulla ja jäid autosse ning pubekas ei viitsinud kaksikuid keelata :(
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

2kats kirjutas:
landy kirjutas:1)Mis aasta ja mis mootoriga masin
2)kas aknad nässus tähendab trossid katki?

1) 2003a ja 1,8'ne võrr :)
2) 1 aken krõbiseb kerides, 1 aken on ilma ühenduseta vist (ei tee midagi), 1 aknal vist tross kati ja 1 aknal on vist maha kerind kuna mingi nurga alt klaasi toetades ja sakutades ikkagi töötab...
akendega algas jama peale seda kui lapsed ei viitsinud poodi kaasa tulla ja jäid autosse ning pubekas ei viitsinud kaksikuid keelata :(
1) Meie sügav kaastunne maailma kõige õnnetuma ja veaaldimima mootori puhul!
2) Akende probleemile saad abi foorumi kasutajalt Inseneer : http://www.landy.ee/imedepold/kontakt/kontakt.htm
3) Tulukestega oskab sind kindlasti aidata diagnostik Andrus : http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=578
Viimati muutis landy, L Apr 20, 2013 20:55, muudetud 2 korda kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
2kats
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: N Apr 18, 2013 07:29

Postitus Postitas 2kats »

landy kirjutas:
2kats kirjutas:
landy kirjutas:1)Mis aasta ja mis mootoriga masin
2)kas aknad nässus tähendab trossid katki?

1) 2003a ja 1,8'ne võrr :)
2) 1 aken krõbiseb kerides, 1 aken on ilma ühenduseta vist (ei tee midagi), 1 aknal vist tross kati ja 1 aknal on vist maha kerind kuna mingi nurga alt klaasi toetades ja sakutades ikkagi töötab...
akendega algas jama peale seda kui lapsed ei viitsinud poodi kaasa tulla ja jäid autosse ning pubekas ei viitsinud kaksikuid keelata :(
1) Meie sügav kaastunne maailma kõige õnnetuma ja veaaldimima mootori puhul!
2) Akende probleemile saad abi foorumi kasutajalt Inseneer : http://www.landy.ee/imedepold/kontakt/kontakt.htm
3) Tulukestega oskab sind kindlasti aidata diagnostik Andrus : http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=578

TÄNX !

mootori üle ma siiski ei kurda...ptüi-ptüi-ptüi...olen tänu Freelanderile vähemalt tasakesi sõitma õppinud...see aeg on möödas kus kummi vilistada, nüüd tuleb olla ontlik pereema :)
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

2kats kirjutas:
mootori üle ma siiski ei kurda...ptüi-ptüi-ptüi...olen tänu Freelanderile vähemalt tasakesi sõitma õppinud...see aeg on möödas kus kummi vilistada, nüüd tuleb olla ontlik pereema :)
Asi pole mitte mootori kubatuuris ega võimuses vaid selles, et see 1,8L bens on LR-i läbi aegade üks ebaõnnestunumaid mootoreid nagu kahajuks kogu I põlvkonna Freelander üldse. Kahjuks on tegu legendaarslet ebatöökindla autoga mille põhisõlmede remont on röögatult kallis.

Ei tahaks ilusat laupäevaõhtut rikkuda, aga tegu on autoga mida vaenlasele ka ei soovitata.

Natuke masendavat lisalugemist:
http://dogandlemon.com/sites/dogandlemo ... 7-06_0.pdf
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
2kats
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: N Apr 18, 2013 07:29

Postitus Postitas 2kats »

landy kirjutas:
2kats kirjutas:
mootori üle ma siiski ei kurda...ptüi-ptüi-ptüi...olen tänu Freelanderile vähemalt tasakesi sõitma õppinud...see aeg on möödas kus kummi vilistada, nüüd tuleb olla ontlik pereema :)
Asi pole mitte mootori kubatuuris ega võimuses vaid selles, et see 1,8L bens on LR-i läbi aegade üks ebaõnnestunumaid mootoreid nagu kahajuks kogu I põlvkonna Freelander üldse. Kahjuks on tegu legendaarslet ebatöökindla autoga mille põhisõlmede remont on röögatult kallis.

Ei tahaks ilusat laupäevaõhtut rikkuda, aga tegu on autoga mida vaenlasele ka ei soovitata.

Natuke masendavat lisalugemist:
http://dogandlemon.com/sites/dogandlemo ... 7-06_0.pdf
mul ta 2a juba, ei kaeba eriti... :)
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

akna asjus sirvi näiteks siin ringi... http://www.island-4x4.co.uk/freelander- ... 5_142.html ...soovitan uue osta kindlasti, kas Eestist või mujalt...sest see on asi mis kulub, kogemus oma disco akendega...
2kats
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: N Apr 18, 2013 07:29

Postitus Postitas 2kats »

pole ammu kribanud siia, lihtsalt mainin siis oma tegemisi... :D
tulukesed armatuurist sain ära lihtsalt, juhipoolse ratta tagant oli 1 juhe katki läinud...
aknatrossid ja keskluku mootori tellisin Craddockist kuid rohkem nendega tegemist teha ei taha...
ülevaatuselt läks auto kevadel täiesti puhtalt läbi, 1 viga pandi vaid kirja - kojameeste kumm vana ja väsinud...see viga pandi suure vihaga kirja, muud ei leidnud...mul õnnestus ÜV tropp (sorry, no oli) lolliks teha kolleegide ees kui ta tuuseldas rooli all ja otsis data-pistikut...läksin küll ütlema, et otsib valelt poolt aga see tropp irwitas mulle korraks vaid näkku :"ma tean küll kus see on!" ja laamendas rooli all edasi...läksin siis teise onu juurde ja tegin selgeks, et UK autol on data-pistik teisel pool...kahju, et pilti ei võinud teha sellest näost mis ette vajus kui kolleeg talle näitas kus on pistik... :lol:

ega palju kiita ei või aga mulle on vist eriline Freelanderi isend sattund, toimib tõesti hästi...kahju kohe teist nüüd välja vahetada kuid pere on 6-liikmeline ja autosse korraga ei mahu...
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Freelander”