Range Rover '02

Kui on mured 2002- 2010 Range Rover III (L322) mudeliga.

Moderaator: landy

Vasta
fredo
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: K Veebr 27, 2013 14:09

Range Rover '02

Postitus Postitas fredo »

niih,

soetasin Range Rover, 3l D.
Foorumi otsisin üles, sest tundub selline riukalik masin olevat, seega nõu ja abi tarvis:
- kellade all olevatel displaydel (kõigil 4.) tekst hakitud- kas peale kogu kelladeploki vahetamise võib ka muud rohtu leiduda?
- pakiruumis on navi plaadi optiline seade ja originaal plaat ka sees, aga ees display peal ei suuda mina NAV funktsiooni leida?
- keskkonsoolis on see vedrustuse reguleerimise pööratav (kahe kõrvaga) nupp mille keskel veel vajutatav nupp- kust leiaks õpetuse kuidas kasutada ja mida see täpselt teeb?

Tervitades,
Fred
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Range Rover '02

Postitus Postitas pirx »

fredo kirjutas:niih,

soetasin Range Rover, 3l D.
Foorumi otsisin üles, sest tundub selline riukalik masin olevat, seega nõu ja abi tarvis:
- kellade all olevatel displaydel (kõigil 4.) tekst hakitud- kas peale kogu kelladeploki vahetamise võib ka muud rohtu leiduda?
- pakiruumis on navi plaadi optiline seade ja originaal plaat ka sees, aga ees display peal ei suuda mina NAV funktsiooni leida?
- keskkonsoolis on see vedrustuse reguleerimise pööratav (kahe kõrvaga) nupp mille keskel veel vajutatav nupp- kust leiaks õpetuse kuidas kasutada ja mida see täpselt teeb?

Tervitades,
Fred
Display tuleb maha kruttida ja seda saab remontida. Kui kasutad google otsingut või otsid bmw foorumist kasutades otsingusõna: pikslid. Selle asjanduse remontimisega tegelevad paljud. Ainult kellede kättesaamine on ilge k....pp. http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=39&t=139800
Ees ekraanil on kiri on-road navigation ja off-road navaigation, kui ikka ei tööta, siis on mängija peetis.
Kõrvadega nupp reguleerib auto kõrgust ülesse-alla, keskmise nupuga on võimalik vedrustus valitud asendisse lukustada.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
fredo
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: K Veebr 27, 2013 14:09

Postitus Postitas fredo »

Tänud, spidoka sain oma jõududega isegi korda.
Uus mure on sellega, et hommikul panin laadija järele (ikka tänapäevase) ja kui köima sain masina, siis põlevad nüüd armatuuris ABS, piduriklotsi märgutuli (vist- ABS tule kõrval) ja keskel see check engine tuli. Kuidas nende resettimine käib? akuklemm 10 sek maha tulemust ei andnud.

Laadisn sis loomulikult nii, et aku ei olnud lahti ühendatud.

F.
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

fredo kirjutas:Tänud, spidoka sain oma jõududega isegi korda.
Uus mure on sellega, et hommikul panin laadija järele (ikka tänapäevase) ja kui köima sain masina, siis põlevad nüüd armatuuris ABS, piduriklotsi märgutuli (vist- ABS tule kõrval) ja keskel see check engine tuli. Kuidas nende resettimine käib? akuklemm 10 sek maha tulemust ei andnud.

Laadisn sis loomulikult nii, et aku ei olnud lahti ühendatud.

F.
Kas kirjutab, et AIR SUSPENSION INACTIVE-kui jah, siis keera rool paremale lõppu, hoia natuke ja siis keera vasakule lõppu-peaks korda minema. Mis moodi spidoka korda said???? Võtsid lahti või mis?
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
fredo
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: K Veebr 27, 2013 14:09

Postitus Postitas fredo »

Müts maha- üks väheseid foorumeid kust kiiresti asjalikku abi saab. Rool ühele ja teisele poole välja aitas!
Spido kohta, ise sain korda ja mõtlen, et olen kasulik ja panen nädala jooksul väikese juhendi kokku kuidas asi käis, äkki kellegile kasulik.

F.
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

fredo kirjutas:Müts maha- üks väheseid foorumeid kust kiiresti asjalikku abi saab. Rool ühele ja teisele poole välja aitas!
Spido kohta, ise sain korda ja mõtlen, et olen kasulik ja panen nädala jooksul väikese juhendi kokku kuidas asi käis, äkki kellegile kasulik.

F.
Aga võta heaks. Pane jah see spidoka asi siia ülesse. Ma arvan, et see enamusele probleemiks, hea oleks näha probleemi lahenduse käiku.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover III”