RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Kui on mured 2002- 2010 Range Rover III (L322) mudeliga.

Moderaator: landy

Vasta
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Postitus Postitas pirx »

Tervist. Sellised mured, äkki keegi teab või oskab teha- praegu ekraanil ainult salongi ventileerimise võimalus. Oleks vaja softi natuke näppida ja sinna ekraanile tekitada ka seisukütte võimalus- uurisin foorumitest- saab teha küll. Veel oleks vaja lugeda uus soft peale istme mäluplokile. Praegu peal soft, mis on mõeldud tavalisele istmele, mul on comfortiste, just see comfort funktsioon ei tööta. Inimene, kes selle ploki ära remontis, lubas ka softi osa korda teha, aga ta ei saa sellega hakkama ja ma ei viitsi enam oodata.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Konsulteeri Andrusega "Peasat" !
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

landy kirjutas:Konsulteeri Andrusega "Peasat" !
Aitäh Kristjan. Seda, et Andrus mind tõenäoliselt aidata saab-vähemalt webasto osas, tean ma ka ise. Aga mina olen Pärnus, tema Tallinnas. Ma mõtlesin pigem, et äkki on kuskil keegi, kes on suuteline ka veel need asjad ära tegema ja asub minule pisut lähemal.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
Mikko
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 38
Liitunud: E Sept 19, 2016 02:08
Asukoht: Saaremaa

Re: RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Postitus Postitas Mikko »

BMW klubis ja ka siin klubis peaks olemas olema selline kasutaja nagu PeeterA kes on väga pädev.
Kasutaja avatar
martinsl
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 284
Liitunud: R Dets 13, 2013 10:17
Asukoht: Tallinn

Re: RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Postitus Postitas martinsl »

Pole otseselt seisuküttega seotud. Kas keegi on tegelenud sellise webasto käivitamise probleemiga, kus läbi arvuti käsu peale läheb tööle ja töötab aga auto käivitamisel ei hakka tööle? Väljas piisavalt jahe(alla 0) ja jahutusvedeliku temperatuur samuti külm.
Õli
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: E Dets 26, 2011 17:57
Asukoht: Läänemaa

Re: RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Postitus Postitas Õli »

Ikka on. Mul sama kamm. Webasto käis maas ja saatsin postiga http://eelsoojendid.eu/2/kontakt/" onclick="window.open(this.href);return false; sinna. Aasta siis oli 2016.
Väidetavalt kõik korras, nad panid stendis webasto käima ja töötab nagu kell.
Panin siis peale tagasi gero, aga autopeal elumärki ei anna. Pesa Andrus ütles, et vigu sees pole.
Bmw kõvema diagnostiga sai ka käima sundida auto peal.
Ma arvan, et gero aju ei saa mingist temp. aru et ise käima minna. Eelmine talv mingi -10c ärkas ootamatult ellu üks hommik. Mingi 2min. jõuras ja kustus jälle. Siiamaale vaikus. Asub gero ka si..ta koha peal ja pole viitsinud tegeleda rohkem.
Kõikse targem uus järelturu gero peale osta.
Kasutaja avatar
martinsl
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 284
Liitunud: R Dets 13, 2013 10:17
Asukoht: Tallinn

Re: RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Postitus Postitas martinsl »

Lasin remontida/hooldada ja hetkel toimib. Ainult hooldusega asi ei piirdunud, sest põlemiskambris olid ka praod sees ning läks vahetusse. Külmalt käib see kolmene traktori mootor sellise detsibelliga, et webastot on üldse võimatu kuulda. Kapotialune sai põhjalikult puhtaks pestud, mõned sõidud oli vaja ikka sel perioodil teha, kui logar alt ära oli. Järgmiseks plaan leida inimene, kes ekraani peale tekitaks ka aux heating timer funktsiooni. Sama tüüp, kes webastot remontis saaks ka seda mingi aeg teha, kui oma arvutis oleva programmi taas toimima saab aga kuna see võib juhtuda alles x ajal(nõudlus selle järele väike) siis otsiks kiiremat lahendust. PeeterA kahjuks seda teha ei saa. Soovitused on oodatud.
Õli
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: E Dets 26, 2011 17:57
Asukoht: Läänemaa

Re: RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Postitus Postitas Õli »

Mu omal ka ahi korras nüüd. Ahju mõistus oli kutu (remonditi) ja autopoolne juhtimine..kord on-kord pole, mingi kliimaploki kamm. Lasin ümber ehitada ja nüüd juhin mina ahju millal tahan, mitte auto.


See aux heating timer funktsioon sind üksi ei päästa. Klapp on ikka kinni kui süüde väljas.
Selle teema lahenduseks on mingi bemmidele tehtud juhtme kitt mis ühendatakse kliimaploki juhtmestikku.
Kasutaja avatar
martinsl
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 284
Liitunud: R Dets 13, 2013 10:17
Asukoht: Tallinn

Re: RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Postitus Postitas martinsl »

Väga huvitav. Viitisid sellest kliimaploki ümbertegemisest kirjutada siia või sõnumina täpsemalt või anda infot, kelle poole pöörduda sellega. Tänud!
Õli
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: E Dets 26, 2011 17:57
Asukoht: Läänemaa

Re: RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Postitus Postitas Õli »

Minu ahju pani tööle Üllar Kütt 5255243 kes on http://eelsoojendid.eu/2/kontakt/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja tema seda mulle rääkis.
Pärnus neil ka bisness avatud nüüd. Mina käisin Pärnus, leppisime aja kokku ja härra tuli isiklikult Tartust kohale.
Kasutaja avatar
martinsl
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 284
Liitunud: R Dets 13, 2013 10:17
Asukoht: Tallinn

Re: RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Postitus Postitas martinsl »

Tänud info eest. Eile õhtul veel uurisin, puurisin, mõtlesin ja lähen seda lihtsat teed, et salongi webasto taimer peale.
Kasutaja avatar
Mikko
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 38
Liitunud: E Sept 19, 2016 02:08
Asukoht: Saaremaa

Re: RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Postitus Postitas Mikko »

Õli kirjutas:Mu omal ka ahi korras nüüd. Ahju mõistus oli kutu (remonditi) ja autopoolne juhtimine..kord on-kord pole, mingi kliimaploki kamm. Lasin ümber ehitada ja nüüd juhin mina ahju millal tahan, mitte auto.


See aux heating timer funktsioon sind üksi ei päästa. Klapp on ikka kinni kui süüde väljas.
Selle teema lahenduseks on mingi bemmidele tehtud juhtme kitt mis ühendatakse kliimaploki juhtmestikku.
Ma arvan, et ühele asjale on mitme tegija poolt erinevad lahendused aegade jooksul tekkinud. Minul töötab kõik läbi originaal süsteemi ja ei ole mitte ühtegi lisa juhet, lihtsalt õige mees on selle kunagi lahti kodeerinud vms. Sisestan kellaaja ja talvel hommikuti istusin lahti sulanud klaasidega leigesse autosse ;)
Õli
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: E Dets 26, 2011 17:57
Asukoht: Läänemaa

Re: RR III Webasto seisukütteks aktiveerimine

Postitus Postitas Õli »

Originaal süsteeme ongi kahte tüüpi. Kui on tellitud sõidusoojendina varjant, siis ilma ümberehituseta ei saa, kui tahad eelsoojendada autot.
Kui on aga tellitud seisu ja sõidusoojendina varjant, siis muidugi pole vajadustki ümber ehitada
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover III”