RR3 vibreerib 90-100km/h

Kui on mured 2002- 2010 Range Rover III (L322) mudeliga.

Moderaator: landy

Vasta
Maiorov
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: R Okt 11, 2013 20:39
Asukoht: Harjumaa

RR3 vibreerib 90-100km/h

Postitus Postitas Maiorov »

Auto on siis range rover 3 td6 2002 aasta. Mõni aeg tagasi hakkas vibreerima ja väristama just siis kui sõidad 90km tunnis ja lisad õrnalt gaasi ja väristab kuni 100 ni välja , ja kui järsult juurde vajutada,siis viskab käigu alla põõrded kõrgemale,siis ei vibreeri. Esialgne arvamus oli et kardaanis on probleem. Kardaaniristil oli minimaalne lõtk mida käega ei tundnud,aga torutangide vahel andis tunda. Sai kardaani rist uueks kardaani tugipuki laager ka uueks ja ka kardaani balanseerimine cardan oü s. Aga probleem ei läinud ära. Niisis, äkki oskab keegi õelda mis võib põhjustada seda närvesöövat värinat ja vibratsiooni :?:
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: RR3 vibreerib 90-100km/h

Postitus Postitas pirx »

Maiorov kirjutas:Auto on siis range rover 3 td6 2002 aasta. Mõni aeg tagasi hakkas vibreerima ja väristama just siis kui sõidad 90km tunnis ja lisad õrnalt gaasi ja väristab kuni 100 ni välja , ja kui järsult juurde vajutada,siis viskab käigu alla põõrded kõrgemale,siis ei vibreeri. Esialgne arvamus oli et kardaanis on probleem. Kardaaniristil oli minimaalne lõtk mida käega ei tundnud,aga torutangide vahel andis tunda. Sai kardaani rist uueks kardaani tugipuki laager ka uueks ja ka kardaani balanseerimine cardan oü s. Aga probleem ei läinud ära. Niisis, äkki oskab keegi õelda mis võib põhjustada seda närvesöövat värinat ja vibratsiooni :?:
Palju auto läbisõit on ja millal viimati käigukasti remonditi? Kui linnas täpselt 55-ga sõita ja kui viimase käigu peale lülitab, kas siis vibreeerib ka?
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Maiorov
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: R Okt 11, 2013 20:39
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Maiorov »

220000 on ees.ja eelmise omaniku jutu järgi on riias kast remonditud hiljuti. linnavahel pole siiani midagi tundnud. maanteel põhiliselt,siis kui viimane käik ja põõrded 2000 juures.
Kasutaja avatar
inseneer
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 816
Liitunud: R Mär 02, 2007 10:11
Asukoht: Tallinn, Harjumaa 53408157

Postitus Postitas inseneer »

Palju maksis vahepuki laagri vahetus, kardaaniristi vahetus ja balansseerimine seal kardans.eu-s
Kasutatud LR varuosadeks kõik põhimudelid 1956-2012, juppide paigaldus.
53408157
www.imedepold.ee
Maiorov
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: R Okt 11, 2013 20:39
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Maiorov »

80 euri oli vist balanseerimine kui ma õieti mäletan. kokku läks umbes 200 euri .
Kasutaja avatar
Allu666
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 38
Liitunud: R Nov 22, 2013 18:09

Postitus Postitas Allu666 »

Kas oled probleemist jagu saanud?
Maiorov
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: R Okt 11, 2013 20:39
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Maiorov »

Ei ole. väldin kiirust 90 km/h :D . Aga eeldatavasti asi vist hüdromuhvis.
Kasutaja avatar
Allu666
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 38
Liitunud: R Nov 22, 2013 18:09

Postitus Postitas Allu666 »

Natuke jama on nii masinat remontida kui lampi hakkad juppe vahetama ja midagi ei muutu. Ainult iga kord loodad et nüüd äkki.... Kas hüdromuhv on turbiin?
Maiorov
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: R Okt 11, 2013 20:39
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Maiorov »

Õige nimetus peakski olema hydromuhv minu meelest.
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

Soovitan ikka käia ära näiteks pesas ja lasta neil uurida, et miks vibra - meil oli D2-l vibra ja maanteel 110 peal suvel tuli ratas tänu sellele lõpuks alt ära. Vedas, et midagi hullu ei juhtunud - esikardaani pidime ainult ära vahetama ja uue velje rehvi ostma
LR Disco III 2,7 2007
Maiorov
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: R Okt 11, 2013 20:39
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Maiorov »

tõsi see on. peab viima spetsialistide hoole alla.
Maiorov
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: R Okt 11, 2013 20:39
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Maiorov »

Sain värinast lahti. Korra käis peast läbi ennegi pihusti möte,aga krt ainult 90 ga söites,et see peab midagi muud olema. Ja arvuti näitas veana mingit smooth running regulatorit, sellele googeldades mingit reaalsemat vastust ei saanud kui et pihustitest. Aga löpuks hakkas korraks yks silinder klöbisema,siis oli selge pilt. viisin pihustid stendi ja vahetati yhel ots ja teised hooldati ja uued seibid alla köigile. Nüüd sõit taas sujuv.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover III”