2002a. Range Rover DSC

Kui on mured 2002- 2010 Range Rover III (L322) mudeliga.

Moderaator: landy

Vasta
crapss
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: N Veebr 18, 2016 10:49

2002a. Range Rover DSC

Postitus Postitas crapss »

Tere,
Kas ja kuidas saab välja lülitada DSC? Ühekordsel vajutusel lülitub veojõukontroll. Aga kuidas saab maha stabiilsus kontrolli?
Snakeman
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 9
Liitunud: E Veebr 15, 2016 02:14
Asukoht: tallinn

Re: 2002a. Range Rover DSC

Postitus Postitas Snakeman »

crapss kirjutas:Tere,
Kas ja kuidas saab välja lülitada DSC? Ühekordsel vajutusel lülitub veojõukontroll. Aga kuidas saab maha stabiilsus kontrolli?
Hei, minu 2002 masin lülitab küll DSC välja lülitamisel välja justnimelt stabiilsuskontrolli. Mul muidugi 2003 mudeliaasta ehk juba L322. Igatahes peale välja lülitamist mul ta poognate tegemist takistama ei hakka.
2002 (03MY) Range Rover HSE
crapss
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: N Veebr 18, 2016 10:49

Re: 2002a. Range Rover DSC

Postitus Postitas crapss »

Snakeman kirjutas:
crapss kirjutas:Tere,
Kas ja kuidas saab välja lülitada DSC? Ühekordsel vajutusel lülitub veojõukontroll. Aga kuidas saab maha stabiilsus kontrolli?
Hei, minu 2002 masin lülitab küll DSC välja lülitamisel välja justnimelt stabiilsuskontrolli. Mul muidugi 2003 mudeliaasta ehk juba L322. Igatahes peale välja lülitamist mul ta poognate tegemist takistama ei hakka.
Imelik. Minul küll ta välja ei lülitu. Aga kui sul välja lülitab siis mis tuled sul armatuuris põlema lähevad?
Snakeman
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 9
Liitunud: E Veebr 15, 2016 02:14
Asukoht: tallinn

Re: 2002a. Range Rover DSC

Postitus Postitas Snakeman »

crapss kirjutas:
Snakeman kirjutas:
crapss kirjutas:Tere,
Kas ja kuidas saab välja lülitada DSC? Ühekordsel vajutusel lülitub veojõukontroll. Aga kuidas saab maha stabiilsus kontrolli?
Hei, minu 2002 masin lülitab küll DSC välja lülitamisel välja justnimelt stabiilsuskontrolli. Mul muidugi 2003 mudeliaasta ehk juba L322. Igatahes peale välja lülitamist mul ta poognate tegemist takistama ei hakka.
Imelik. Minul küll ta välja ei lülitu. Aga kui sul välja lülitab siis mis tuled sul armatuuris põlema lähevad?
Hei, põlema läheb Pilt - nagu peabki. Ma arvan et ajad segi traction control-i ja stability control-i. Ehk siis vastavalt kirjeldusele:

"Landrover Range Rover DSC warning light - Illuminates briefly as a bulb check when the starter switch is turned to position ‘II’. The light also illuminates when the DSC switch is pressed, indicating that DSC has been switched off (but traction control is still active).
The light will flash when the system becomes active and will remain flashing until the system is no longer needed.
If the light illuminates constantly, and does not extinguish when the DSC switch is pressed, a fault has been detected in the system. If there is a fault, DSC will be inactive - drive with care and seek qualified assistance as soon as possible."

Seega- DSC lülitab välja justnimelt DSC ehk siis stabiilsuskontrolli. Välja ei lülitata TCS-i ehk traction control-i.
2002 (03MY) Range Rover HSE
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

hommik....
kui seda imenuppu vajutada siis ma olen keerutanud neid rattaid isuga....kas mul on see nupp parem kui teistel :roll: aga veojõu kontroll siis mul ei tööta - muidu töötab päris hästi.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover III”