L322 Armatuuril: TransferBox Neutral [Lahendatud]

Kui on mured 2002- 2010 Range Rover III (L322) mudeliga.

Moderaator: landy

Vasta
Kasutaja avatar
SP22
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: T Sept 27, 2016 10:45
Asukoht: Rakvere

L322 Armatuuril: TransferBox Neutral [Lahendatud]

Postitus Postitas SP22 »

Mõnikord sõitma hakates lööb HÄSTI korraks ette sellise teate: TransferBox Neutral, mis tavasõitu kuidagi ei sega. Olen täheldanud, et mõnikord ei taha sisse minna aeglusti ja üks kord käivitades kollane aeglusti tuluke vilkus - taaskäivitus kustutas tule. Kas kurikuulus käigukasti remont, mis summa pihta vaatan?
Viimati muutis SP22, N Sept 21, 2017 22:23, muudetud 1 kord kokku.
RRIII 4.4 210kw B
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: L322 Armatuuril: TransferBox Neutral

Postitus Postitas landy »

SP22 kirjutas:Mõnikord sõitma hakates lööb HÄSTI korraks ette sellise teate: TransferBox Neutral, mis tavasõitu kuidagi ei sega. Olen täheldanud, et mõnikord ei taha sisse minna aeglusti ja üks kord käivitades kollane aeglusti tuluke vilkus - taaskäivitus kustutas tule. Kas kurikuulus käigukasti remont, mis summa pihta vaatan?
Ei, sul on ilmselt vahekasti lüliti servomootor või selle pisikud ära mädanenud. Viimasel ajal üha rohkem esinev viga.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
SP22
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: T Sept 27, 2016 10:45
Asukoht: Rakvere

Re: L322 Armatuuril: TransferBox Neutral

Postitus Postitas SP22 »

Üleeile ei saanudki normaalselt sõita, muudkui piiksus ja lõi ette seda samust teadet. Võtsin ette ja lülitasin mitu korda Hi ja Lo vahet. Tegin lowiga kilomeetrise tiiru offroadis. Peale sõitu lülitasin veel paar korda nende vahet. Enam pole 2 päeva teadet kuvanud, enne oli pea iga päev. Vaatab, mis teeb.

21.09.2017
Kuu aega hiljem: Probleemi pole enam esinenud.
RRIII 4.4 210kw B
Kasutaja avatar
Mikko
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 38
Liitunud: E Sept 19, 2016 02:08
Asukoht: Saaremaa

Re: L322 Armatuuril: TransferBox Neutral [Lahendatud]

Postitus Postitas Mikko »

Ilmselt vajas vahekast kalibreerimist. Minu masinal ei toiminud näiteks vahekast. Oligi lihtsalt high range peal ja nupu lülitamine ei teinud midagi. Peale selle õpetuse läbi tegemist, toimib juba üle aasta muretult. Vahest ikka teen mõned lülitused high ja low vahel, et asjad toimiks ja kinni ei jääks vms.
Pilt
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover III”