RR III mõni küsimus

Kui on mured 2002- 2010 Range Rover III (L322) mudeliga.

Moderaator: landy

Vasta
Prostuff
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: R Nov 15, 2019 12:15

RR III mõni küsimus

Postitus Postitas Prostuff »

Uuriks kasutajate kogemust. Kui kaua peaks õhusüsteem suutma hoida sesites autokõrgust. Mu autol on väidetavalt sõiduasend kõrgemaks seadistatud veidi. Kui 2-3 päeva kohal on seisnud või ebatasasel pinnal isegi vähem siis autot käivitades kergelt kergitab autot igakord. Kompresssor uugama ei jää ega midagi. Padjad seebiveega ka vaadatud ja leket kui sellist ei tuvastanud, Et kas see on normaalne käitumine või viitab kuskil siiski pisikesele lekkele süsteemis?

Teine küsimus on Tulede kohta. Kuna varasem maasturikogemus puudub siis lähituled nagu näitavad vähe või õigemini see valgusvihk lõpevb nagu oleks noaga lõigatud. Kaugtuled on suurepärased. Luupide kõrval reflektorid küpsenud pole , kõrguseregull ka toimetab. Tekkiski küsimus ,et kas maasturil näitavadki tuled nagu ettepoole kuna nad asuvad suhtkõrgel või on pigem hiina xenon pirnid sellise effektiga
Äll
Unistan offroadist!
Postitusi: 53
Liitunud: R Dets 15, 2017 19:54
Asukoht: Tartu

Re: RR III mõni küsimus

Postitus Postitas Äll »

Endal samuti õhusüsteem tihe aga aegajalt ikka upitab ennast käima pannes.Pirnide kohapealt endalgi käinud neid hiinakaid jms asju ees,kõige paremad siiamaani osramid.
RR III TD6 2005
Prostuff
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: R Nov 15, 2019 12:15

Re: RR III mõni küsimus

Postitus Postitas Prostuff »

Osramitega ulatub valgusvihk kaugemale ka ? Mul on selline effekt nagu Led oleks ebasobivasse tulesse topitud. Valgusvihk ulatub näiteks 50m ja siis oleks nagu noaga lõigatud. Täna vaatasin autole silma ja tekkis mõte, et luubi ümber on reflektor. seega ehk ka luubi taga mida ma ei näe ja see on ära küpsenud.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: RR III mõni küsimus

Postitus Postitas landy »

See, et auto end käivitamise või välja suretamise järel kohendab on normaalne. Üks osa "system check" -ist.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Prostuff
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: R Nov 15, 2019 12:15

Re: RR III mõni küsimus

Postitus Postitas Prostuff »

Tänan adekvaatse vastuse eest :wink:
Prostuff
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: R Nov 15, 2019 12:15

Re: RR III mõni küsimus

Postitus Postitas Prostuff »

Nii tulede kohta siis teadmiseks ,et miks siiski natuke põleb ja ära kustub. Ongi asi hiina pirnides. Prooviks panin sisse bemari ajast üle jäänud Philips D2S 4300k pirni ja probleem kadus. Tuleb uued korralikud pirnid osta nüüd
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover III”