Tundmatu jahutusradikas.

Kui on mured 2002- 2010 Range Rover III (L322) mudeliga.

Moderaator: landy

Vasta
Kasutaja avatar
jaguar3
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 84
Liitunud: T Sept 21, 2021 19:23

Tundmatu jahutusradikas.

Postitus Postitas jaguar3 »

4,4TD 2011a. Webasto vahetuse käigus sai lahti võetud parempoolne poritiib. Ja vaatan, selle taga eesotsas on selline väiksemat sorti jahutusradikas. See oli sitta nii täis, et alguses ei pannudki tähele et seal üldse radiakas on, nii räpane see oli. Sentimeetrine kiht saasta peal, kärgesid ei olnud üldse näha. Andis puhtaks kraapida/leotada/puhuda. Puhtaks sain. Aga küsimus, millega on tegemist? Voolikute järgi otsustades oleks nagu tegemist lisajahutusena tosoolile, aga pole kindel muidugi. Järsku keegi teab täpselt millega on tegemist? Ja mis tagajärjed on ilma selle radikata sõitmisel? Õhk sealt ei käinud läbi üldse, ja nii juba aastaid oletan.
Kellel samasugune auto visake pilk peale, võib samasugune olukord olla.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tundmatu jahutusradikas.

Postitus Postitas landy »

Kas pead seda silma?
44_radikas.jpg
44_radikas.jpg (73.24 KiB) Vaadatud 1205 korda
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
jaguar3
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 84
Liitunud: T Sept 21, 2021 19:23

Re: Tundmatu jahutusradikas.

Postitus Postitas jaguar3 »

landy kirjutas: R Jaan 14, 2022 18:23 Kas pead seda silma?

44_radikas.jpg
See võib tema olla küll, jah. Igatahes asukoht oli parem pool, poritiiba ees. Põhimõtteliselt kohe udutule taga kui eest vaadata. Puurisin välja mis see on. Tegemist ongi lisajahutusradikaga tosoolile, ühendatud paralleelselt pearadiaatoriga. Ilmselt mingites tingimustes jääb jahutusest puudu, nt. +30-ga kive täis käru mäkke vedades. Aga kui ei vea käru, siis polegi nagu väga vaja, minu omal oli ta täiesti umbes juba aastaid, ja ei olnud häda miskit.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover III”