RR 2011 päevasõidutuled

Kui on mured 2002- 2010 Range Rover III (L322) mudeliga.

Moderaator: landy

Vasta
Kasutaja avatar
jaguar3
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 84
Liitunud: T Sept 21, 2021 19:23

RR 2011 päevasõidutuled

Postitus Postitas jaguar3 »

Suht kaasaegne auto, aga puuduvad tänapäevased päevasõidutuled. Tuleb see viga parandada, paigaldan lisatuled. Leidsin kapoti all kaitsmete plokist mootori tähisega relee (R10, eeldan et see ongi "süüde sees" relee, aga täpselt veel ei tea), võtaks sellelt toite. Lisatulede koguvõimsus on ainult 17W, seega võiks otse relee väljundist toite võtta, lisakoormus ahelale tuleb suht olematu. Lähitulede signaali juba leidsin, tulede pistikus pin 11 (lisatulede väljalülitamiseks põhitulede sisselülitamisel), panen tavalise 5-jalaga relee vahele.
Ainus küsimus on jah, kust oleks kõige parem toide võtta? Kas R10 on sobiv koht, või on kuskil kapoti all veel parem koht olemas?
Esimene LR
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 13
Liitunud: R Sept 03, 2021 12:43
Asukoht: Tallinn

Re: RR 2011 päevasõidutuled

Postitus Postitas Esimene LR »

Tere

Lugesin ka teie teisi postitusi, tänud väärt info ja kogemuste jagamise eest!

Mul sama töö ees, et plaanis päevasõidutuledena kasutada udutulesid koos parktuledega (LED), kuid ilma lähituledeta.

Teil vist ainult udutuled päevasõidutuledena, kas oligi nii plaanis, või ei saanud neid LED pirne samal ajal aktiveerida?
Kasutaja avatar
jaguar3
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 84
Liitunud: T Sept 21, 2021 19:23

Re: RR 2011 päevasõidutuled

Postitus Postitas jaguar3 »

Esimene LR kirjutas: L Okt 08, 2022 14:28 Tere

Lugesin ka teie teisi postitusi, tänud väärt info ja kogemuste jagamise eest!

Mul sama töö ees, et plaanis päevasõidutuledena kasutada udutulesid koos parktuledega (LED), kuid ilma lähituledeta.

Teil vist ainult udutuled päevasõidutuledena, kas oligi nii plaanis, või ei saanud neid LED pirne samal ajal aktiveerida?
Tere.
Nii oligi plaanis. Milleks neid gabariite lisaks põletada kui nad pole nõutud? Täpsem kirjeldus "kasutajate autod" osakonnas.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover III”