Disco remont

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
gilbert
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: E Jaan 16, 2006 14:56

Disco remont

Postitus Postitas gilbert »

Lugu selline, et mul on Disco I 96a.,300TDi ja automaatkastiga. Kuna ma ise eriline mootorimees ei ole, paluksin soovitusi, et kus sellist autot oleks kõige mõitslikum hooldada ja remontida.
ruut
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 87
Liitunud: N Sept 22, 2005 08:08
Asukoht: Harju

Postitus Postitas ruut »

Minu neljaaastane disco omamise kogemus ütleb, et tuleks otsida/osta kogu kättesaadav materjal antud mudeli kohta ja ise remontida/hooldada. Mina pole veel häid (pädevaid) tüüpe leidnud. Või siiski, oli üks aga see jäi UM-i maha, kui LR esindamine IA kätte läks.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Üld tehnilised tööd suudab Offroadservice kenasti ära teha, neil LR-ide pikad kogemused. Elekter ja muu keeruline võiks Vilojetti pädevusse jääda.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Indrek
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 98
Liitunud: N Nov 17, 2005 15:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek »

Landy kirjutas:Üld tehnilised tööd suudab Offroadservice kenasti ära teha, neil LR-ide pikad kogemused. Elekter ja muu keeruline võiks Vilojetti pädevusse jääda.
Offroad Service suudab kindlasti aidata kõigi käiguosade und kere osas. Elektroonikat tuleb siiski teha Vilojetis, saab abi küll. Lihtsalt neil seal diagnostika ja puha. Tavaline õli vms... kindlasti Mareki juures.
gilbert
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: E Jaan 16, 2006 14:56

Mis Te sellest arvate,

Postitus Postitas gilbert »

et olen kuulnud kurtmist, et kõik head mehed on Offroad'ist jalga lasknud ja see asi seal lonkab täiega? Kas Vilojett on hirmkallis?
Ise ma seda tööd kindlasti tegema ei hakka. Lihtsalt ei ole seda tüüpi mees. Enne läheb juba autovahetuseks.
Indrek
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 98
Liitunud: N Nov 17, 2005 15:40
Asukoht: Tallinn

Re: Mis Te sellest arvate,

Postitus Postitas Indrek »

gilbert kirjutas:et olen kuulnud kurtmist, et kõik head mehed on Offroad'ist jalga lasknud ja see asi seal lonkab täiega? Kas Vilojett on hirmkallis?
Ise ma seda tööd kindlasti tegema ei hakka. Lihtsalt ei ole seda tüüpi mees. Enne läheb juba autovahetuseks.
Noh mina olen oma Defender 90 ehitanud 100% Offroad Services ja kurtma pole pidanud. Pead lihtsalt enne ette helistama ja arvestama, et järjekorrda on pikad.
Vilojett ON kallis.
gilbert
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: E Jaan 16, 2006 14:56

Postitus Postitas gilbert »

No jah, need ka viimase aja jutud.
Tundub, et valik siis suht väike. Kas palju raha ja Vilojett või normaalselt ja Offroad. 10 a. vana autuga ikka firmateeninduses väga käia ei viitsi.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”