Rehvid!!

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Rein kirjutas:235/80Läheb küll veits kõrgemaks, kuid jääb ka nati kitsamaks. Mul on praegu 235/70 all. Võiks natukene laiem olla.
Siis sobiks sulle ju 245/75 R16
Näiteks see kumho on kõrgelt hinnatud rehv.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
tyybel
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 187
Liitunud: N Mär 27, 2008 12:18
Asukoht: Tallinn Pirita/mõnikord ka Viljandi

Postitus Postitas tyybel »

Rein kirjutas:Heameelega otsiks proti maastiku rehvi. Pea asjalikult Insa Turbo valikust. No on odavad, midagi teha pole. Ainuke häda selles, et tühjaks laskmisest pole maastikul kasu, seinad nii jäigad, et ikka lõikab pigem pinnasesse, kui lössi vajub.
Mul olid eelmisel talvel Insa Turbo Rangerid, selline 50/50 rehv, hea teel ja normaalne väljaspool teid kui uputama ei hakka. Nii odava raha eest oli rehvi küll ja veel aga kui külmaks läks, oli kõval pinnasel pidamist sama palju (st vähe) kui puust vankrirattal :shock:
"olematu auto" +372 5074010
Pilt
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

http://www.camskill.co.uk/products.php? ... 45/75_R_16
Kas selline Kumholt?
Kiade all olevad Kumhod on küll ennast mitte kõigeparema rehvina näidanud. :roll: Aga võibolla olid need ka kõige odavamad, et auto tehasest väljasaatmise hinda madalal hoida :)
http://reinufoto.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RR III 2002
EX Disco 1
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

tegin nüüd rõõmustava asja ära.... ostsin rehvid 235\85\16 ning selgus, et 85 on natuke liiga kõrge...samas ainult tagant koopal tagumisel nurgal probleem kui ronin kusagile järsemale nurgale....samas mikro õrnalt kõditab ka esi pikkivarrast... aga selle lahendab piiramine ära kuniks natuke kulunud on....
küsimus on nüüd järgmine....kas selle koopa tegemine on kuidagi lihtsalt tehtav ja kas keegi on teinud seda?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kas sa minu poolt siia teemase pandus postitue olnud linki vaatsid? Seal ju kirjas, mia sellise mõõduga rehvi kasutades Disco I puhul probleemiskon.
Kasutaja Valge Hiir on sama läbimõõduga (7,50 R16) rehvi oma auto alla ära mahutanud, ehk jagab kogemusi.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
daphne
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: L Juul 04, 2009 18:47
Asukoht: Eesti, Võru/Tartu

Postitus Postitas daphne »

duud.. kas sul on originaal seaded või mingi tõste ka tehtud.. ja kui vasta käib sis mina kasutan spacereid. :twisted:
3 x D 1
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

hau
piaks olema originaalis...ehk tõstet ei tohiks olla....aga kui spacerid panen siis on ka kohe suurem koormus poolteljele ju.....või ei? hetkel sain asja lahendatud nii, et eest 5mm stangest seestpoolt maha jas ksee korras aga nüüd on piirajat vaja krudida et ei käiks vasta pikkivarrast.....(oleks spacer hea) :P
trophy
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 115
Liitunud: T Mär 06, 2007 16:50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas trophy »

Kas pöörderaadius vähenes märgatavalt? Maanteel enam ühe kaarega ümber ei pööra?
ONE LIFE. LIVE IT !!!
discoveri I
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: P Aug 14, 2011 00:32
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas discoveri I »

265 omal all ja rooli põhja keerates on tõesti nii et käib vastu,245 on ok ,sest need mul suvekad
4x4 teeb liikumise lõbusaks tel:54538080
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

trophy kirjutas:Kas pöörderaadius vähenes märgatavalt? Maanteel enam ühe kaarega ümber ei pööra?
kui ei eksi siis maanteel ühe korraga keerab alati ringi aga sõltub kas sa mõtled läbi kraavi või mööda asfalti. kui kivisel pinnal siis isegi väikeste reffidega ei keera rõõmult ümber.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Ei oskagi öelda, mul käivad nad ka vastu piki talasid, aga ümber pööramiseks kasutan tagurdamisega varjanti alati, saab kiiremini ja lihtsamalt.
http://reinufoto.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RR III 2002
EX Disco 1
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

jah...mul ikkagi tekkis küsimus, et kui panna spacerid...kas need hakkavad munakaid lõhkuma ja laagreid? ja pooltelge? mingi kahtlus tekkis sees...et kas ikka lõhuvad...
Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

duud kirjutas:jah...mul ikkagi tekkis küsimus, et kui panna spacerid...kas need hakkavad munakaid lõhkuma ja laagreid? ja pooltelge? mingi kahtlus tekkis sees...et kas ikka lõhuvad...
Vaevalt, et nad nüüd kohe lõhkuma hakkavad aga survet avaldavad küll. Eks siis kõige suurem mure on rattalaagrid mida pead ilmselt vähe tihedamini vahetama.
Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Sadadel tuhandetel LR omanikel käivad rehvid lõppu välja pöörtes vastu esimesi lääbasid ja pole sellest midagi hullu sündinud. Mind küll ei häiri, olen vist harjunud.
Viimati muutis landy, K Sept 26, 2012 22:22, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

ei ma mõtlen just, et kui kunagi teha tõste ja panna laiemad papud alla...siis spacer oleks vist abiks...sõltub ka velje offsetist muidugi...
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”