Kas probleem pidurites???

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Mjahi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Nov 14, 2005 20:40
Asukoht: lääne viruma

Kas probleem pidurites???

Postitus Postitas Mjahi »

Mul disco1 ja mure selles,et esimene parem piduri ketas läheb väga kuumaks.Vaatasin,et klotsid kulunud ei ole ja häält ka sõidu aeg ei tee ega kisu kuhugi poole.Aga teinekord peale sõitu on ratas ikka jube kuum.
Nüüd siis küsimus,et kas on viga üldse pidurites?Kas mõni laager näiteks seal ees sillas ei või läbi olla?Aga siis jälle nagu peaks kiskuma ka sõidu aeg?
Võibolla on kellegil sama probleem olnud?
Ette tänades.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kui pidurid korras, siis kisub endalgi mõte laagri probleemi peale. Kas ratas käib maast üles tõstes kergelt või raskelt ringi?

Probleem üsna tõsine ja vajab kiiret ravi, kuna võib lõppeda ootamtu laagri purunemise ja kokku jooksmisega. Olles korra sellise asja LR roolis üle elanud ja seda maanteel, siis ei soovita kellelegi.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
aadu
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 30
Liitunud: L Juul 02, 2005 19:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas aadu »

Peaks olema ju võimalik vahet teha, kas kuumem rumm või piduriketas. Väga vabalt võib kolb kinni jäämas olla.
Kasutaja avatar
Lauri
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 95
Liitunud: T Juul 05, 2005 09:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Lauri »

Mul olid Def110 samad nähud.
Kuna ratta ringi kruttimisel tundus, et pidur peale ei jää, lasin järgmisel päeval laagri ära vahetada.
Remondimehed pärast rääkisid, et laagrist kui sellisest enam palju järgi polnudki...

Edit> Kusjuures jah - rumm oli tunduvalt kuumem kui piduriketas!
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”