Muhviga kardaani paigaldus?

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Muhviga kardaani paigaldus?

Postitus Postitas Rein »

Mure selles, et 2 kuud tagasi panin uue tagumise kardaani leevendi. Kas sellel on mingi kindel asend, et kummat pidi, või millised kohad kardaani külge, ja millised augud flantsi külge. Või olen suutnud selle paari lumme kinni jäämisega ära väntsutada. Või panid töömehed selle valesti külge. Mina tegelikult ei näinid küll, et üks ratas oleks olnud üles tõstetud ja kinni pingutades kardaani ringi aetud. Ise arvan küll, et tuleks vastu tõmmata, ja siis mõned tiirud ringi keerutada, enne kui kinni pingutada.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Muhv valet pidi vahel :cry: . Kui panna panna muhv valetpidi, siis see kestab umbes 2 kuud.
Kasutaja avatar
daphne
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: L Juul 04, 2009 18:47
Asukoht: Eesti, Võru/Tartu

Postitus Postitas daphne »

Kust sa ostsid selle ja kas seal ka mingi märge mispidi siis õige oleks.. :roll:
3 x D 1
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

LR pesast ostsin ja vaata, seal külje peal on nooled, ma nüüd ei mäleta enam, kuhu poole need näitasid, kas teravad otsad poldi peade poole vist. Vähe lägane väljas, ei saa alla vaatama ka roomata.
http://reinufoto.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RR III 2002
EX Disco 1
Kasutaja avatar
daphne
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: L Juul 04, 2009 18:47
Asukoht: Eesti, Võru/Tartu

Postitus Postitas daphne »

selge selge... kunagi kui kuivem siis pean ette võtma kui enne äge ei pudene.. :)
3 x D 1
ermo
Unistan offroadist!
Postitusi: 59
Liitunud: K Okt 31, 2007 00:34
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas ermo »

Nooled on flantsi poole.
Why get a car when you can get a Land Rover
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”