Turvapatjade probleem

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Turvapatjade probleem

Postitus Postitas Rein »

Selle jutu jätkuks: http://www.landroverclub.ee/foorum/view ... hp?p=10733
Myller kirjutas:Omanikule pikka meelt ja palju õnne.

Kalev

PPS: ka mul on selline '97 Disco, millel pole patju. Tõsi, see on 1996 aastakäigu masin ja 1995 kalendriaastal toodetud juppidest. Armatuuris polnud isegi SRS lambile kohta jäetud. Istmesoojendust samuti pole. Kõik muud vigurid on nagu olemas.
Minu 95 nda aasta omal on padjad, ja tuli ka põleb koguaeg.
Myller
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 150
Liitunud: T Juul 05, 2005 14:34
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Myller »

Seda SRS tuld saab lähimas TestBooki vms viguriga varusrtatud töökojas ravida. Kui ECU on korra vea saanud, siis jäetakse see tuli püsti. Isegi kui midagi enam häda ei ole.

Kalev
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Käisin MG Roveris, ei saadud seal turvapadja ajuga ühendust. :( Ise ei julge ka katsetada ajuloe otse voolu peale laskmisega.
Kasutaja avatar
tai
pekki ei söö
pekki ei söö
Postitusi: 459
Liitunud: T Apr 11, 2006 22:19
Asukoht: Pärnu /Tallinn

Postitus Postitas tai »

lase padjale otse vool peale saad teada kas padi toimib :wink:
tai on paar korda proovinud defekteerimise mõttes - toimis.
milleks 4x4 kui on olemas KRAZ 6322
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

:wink: Ikka peale, kõrv veel vastu ka, et kuulata kuidas vool sisse voolab :D:D:D
Kasutaja avatar
tai
pekki ei söö
pekki ei söö
Postitusi: 459
Liitunud: T Apr 11, 2006 22:19
Asukoht: Pärnu /Tallinn

Postitus Postitas tai »

vool sisse voolab
tegelikult suutis Land Cruiseri õhupalli katteluuk, mis segaset põhjustel oli kinnitamata, teha ka avause garaazi lakke...
Eks kunagi kuskil saab ka videot neist tegemistest näha.
milleks 4x4 kui on olemas KRAZ 6322
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Aga tegelikult nüüd probleemile lähemale tulla, mitu aju siis Disco I on. Mul taga el aknad ei tööta, aju juhib, siis taga udukas ei lähe põlema, käib läbi aju. Kompuga ei pääsetud turvapatjade juurde? Kas kogu see kupatus on läbi ühe aju, või on tal neid karpe rohke. Turvakate 1 karp on igatahes keskkonsooli kasti all.
Myller
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 150
Liitunud: T Juul 05, 2005 14:34
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Myller »

Disco 1-l on neid ajusid terve kari ja kõik eri kohtades. See turvapadja oma on käetoe all . Mootori, immo ja kere aju on ka eraldi tükid. Isiklik lemmik on motori aju, sest kui esiklaasi tihend/iluliist lekib (üllatus Land Roveri puhul), siis on sellel kohe vesijahutus.

Kalev
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Aga kes teab, milline karbike ja kus asetseb, see mis juhib aknaid ja udukat. Mööda minna ei anna neist või? Teeks mehaanilise Disco.
Myller
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 150
Liitunud: T Juul 05, 2005 14:34
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Akende aju

Postitus Postitas Myller »

Selle jaoks on kirjandus rohkem abiks. Haynes kasvõi haktuseks, kuigi seal väga sügavustesse ei minda. Tagaakna tüüpvea ravimise kohta lugu http://www.discoweb.org/window/index.htm

Kalev

Edit: tagaakende puhul saab ajust lihtsalt mööda hiilida, kui lülititele 12v anda, sest ega see aju neid ka rohkem ei juhi. Üldse kummaline, miks tagaakendel releesid vahel pole. Kogu see vool lastakse lülititest ja ajust läbi.
Discovery
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 374
Liitunud: T Sept 16, 2008 11:01
Asukoht: Tallinn

Re: Akende aju

Postitus Postitas Discovery »

Myller kirjutas:Edit: tagaakende puhul saab ajust lihtsalt mööda hiilida, kui lülititele 12v anda, sest ega see aju neid ka rohkem ei juhi. Üldse kummaline, miks tagaakendel releesid vahel pole. Kogu see vool lastakse lülititest ja ajust läbi.
Mul on ka tagaakendega probleem (moder. võik ehk uue teema teha sellest). Kas Sa ise lahendasid selle probleemi nii ja töötab? Mul on sama mure. Seega siis kaitse vahele ja 12v otse peale?
Disco I ES, 300Tdi
Myller
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 150
Liitunud: T Juul 05, 2005 14:34
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Myller »

Ei ole veel nii lahendanud. Mul on see hetkel vahelduvprobleem. Vahel töötab, vahel ei tööta. Kui täiesti ära kustub, siis kaabeldan küll ringi.

Kalev
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Tinutus

Postitus Postitas Kalamees »

Nagu antud lingist näha on probleemseal tinutuses. Koht korralikult ja rohkema tinaga üle joota . Peaks saama probleemile abi. Kõige tõenäolisemalt on see relee jalg ja on taga akna pühkija talvel läätunud harjaga käima lükatud. Mina pakuks et tinutaks ära ja paneks kaitsme taha enne mootorit(kui seda millegipärast pole või ehk liiga vinge pandud). Sama tüüpi probleeme olen näinud ka Opelitel ja Bmw 80 lõpu ja 90 esimese poole masinatel. Et kaitse puudub.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Ee eet seda, et meil on problaks taga küljeakende üles alla liigutamine. Aga kui päästaks törts kõvemat tina peale oleks küll vinge. Peab mõnipäev ära proovima.
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Elektrist

Postitus Postitas Kalamees »

Siin läks jutt ka taga klaasipühkijale ja lingile. D2 on tagaakende blokeerimise nupp mis paneb vahest pada. Plokk terase silmaga üle vaadata.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”