Üks jalg on paljas.

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Metsnik
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 14
Liitunud: R Apr 17, 2009 11:11
Asukoht: Harjumaa

Üks jalg on paljas.

Postitus Postitas Metsnik »

Siin foorumis on põgusalt juttu olnud eri mõõtu rehvide kasutamisest. Tõstataks uuesti arutelu sel temal. Mure nimelt selline: oskasin ära lõhkuda ühe rehvi. Ülejäänud kolme mustri jääk 6-7 mm. Uuel mustri sügavus kuskil 10 mm. Kuulaks arvamusi eri kulumisastmega rehvide kasutamisest. Eestist ei ole õnnestunud samat marki kasutatud rehvi leida. Rehv on Michelin Alpin 4x4 205/80 R16.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Ega sul alla oleva mustriga
Pilt
kugele ei sõida.
Nagu aru saan on varuratas teise mõõdu ja mustriga?
Kõige mõtekam oleks sinna jooks uusi (või vähe kasutatud)rehve osta (a siis juba 5tk sellest originaalmõõdust tiba suuremaid) üle jäänud 4 tk võid julgelt turgu panna.
Viimati muutis landy, L Apr 18, 2009 11:09, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Metsnik
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 14
Liitunud: R Apr 17, 2009 11:11
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Metsnik »

Täpselt seesama. Eriti sügavale selle rehviga ei pääse jah, kaugele aga küll. Varuratas sama mõõtu, aga teise mustriga. Miilits pidas mind kinni ja pidas loengu teemal, kuidas ma samal teljel erineva mustriga rehve kasutades olen põhjustanud ohtliku olukorra liikluses ja suuresti süüdi ka globaalses kliimasoojenemises ja majanduslanguses. Müüa ei taha. Kasutatud rehvid ei maksa eriti midagi, samas on neil veel resurssi küll. Eriti arvestades seda, et ees on suvi ning plaanis on küljeluu ja järelkasv peale võtta ja pikemad otsad mööda musta katet sõita. Nii, et esialgse küsimuse juurde- kas juurdeostetud uus rehv ei mõju mitte surmavalt käiguosale?
Kasutaja avatar
inca
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 17
Liitunud: L Nov 22, 2008 00:20
Asukoht: harju

Postitus Postitas inca »

Ma arvan, et mõne milline kulumise erinevus ei tee küll midagi halba.
Disco 200 TDI 92
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”