Disco I kapott avaneb vahel ise ...

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
retne
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 19
Liitunud: P Juun 24, 2007 19:38
Asukoht: enamasti Tallinn

Disco I kapott avaneb vahel ise ...

Postitus Postitas retne »

Vahel siis tugeva vastutuule ja näiteks vastusõitva suure auto lisaõhupahvaka mõjul - vahel jälle lihtsalt pisut kiiremini VÄGA auklikule (kruusa)teelõigule sattudes. Enamasti kargab lihtsalt pisut lahti ja jääb konksu taha pidama, aga 2 korda on täitsa lahti ka löönud. Kui esimene ehmatus möödas ja auto teeservas seisab, siis ajab irvitama ja meenub see "sõidame nüüd ZILiga mägedes näidikute järgi" anekdoot. Samas mulle tegelikult päris elus sellised naljad ei meeldi.

Ehk siis - paneks mingid muud kinnitused kapotile. Meenuvad kohe vene villise need käpa moodi asjad kahel pool ja rallimeeste lemmikud pulgad suure seibi ja splindiga. Kuna mul ei ole kummagi osas vähimatki aimu, mis nende "katalooginimi" võiks olla, siis ei suuda ma neid ka kusagilt leida. Keegi teab? Keegi müüb? Viited vene, saksa ja inglise keeles on ka täiesti teretulnud! :)

Usun, et paljudel on nendega kogemusi ka - jagate ehk? Peamiselt huvitaksid fotod paigaldusest, kogemus paigaldusest ja tüüpilised lollid vead stiilis "oleks ma 5 cm sinnapoole pannud..." või "ja miks ma seda auku kohe 4mm suuremat ei puurinud?".

Ahjah - puhuks kui keegi küsida tahab - vaatasin jah mitu korda kurja näoga seda originaalkinnitust - ei saa aru küll, et miski ilmselgelt valesti / kulunud / puudu / kinni roostetanud on.

Tänab!
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Mina teeks originaalakiinituse korda. Kui oma mõistus peale ei hakka, siis saab Imedepõllult abi. Seal peaks ka varuosadoonoreid lahedalat jaguma.

Kui konksu tagant lalahti hüppab, siis on midagi VÄGA valesti. See turvalukusti peab ALATI takistama kapoti avanemist
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Mul aitas sellise asja vastu luku õlitamine.
http://reinufoto.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RR III 2002
EX Disco 1
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”