Sõrm suus, sest kõik on uus ;-)

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
mustique
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: E Mai 08, 2006 22:03
Asukoht: Aegviidu peamiselt

Sõrm suus, sest kõik on uus ;-)

Postitus Postitas mustique »

Värske ja ikka veel vasikavaimustuses Disco I omanikuna võivad alljärgnevad küsimused olla imelikud ehk lihtsalt lollid aga ikkagi..... Ja lisaks veel see, et Owner Manual'i ega muud selle auto kirjandust pole veel leidnud/jõudnud soetada......

1.)Tegemist siis Disco I-ga millel 5+2 istet. Eile õhtul pimedas avastasin, et tagumistel tuledel tahab mõni pirn vahetamist. Kuna hakkas juba hämarduma, siis ei osanud kuidagi käsikaudu läheneda sellisele teemale, et kuidas, kui üldse, on võimalik neid "+2" istmeid eemaldada, ära võtta, et tuledele/pirnidele ligi pääseda?

2.) Installeerisin eile masinasse CD-Raadio. Sellega seoses tekkis küsimus selline, et eesmistes ustes on kõlarid olemas - ok. Samas lähevad raadio-august kaablid ka tagakõlarite jaoks.... Aga kohta tagakõlarite jaoks mina ei leidnud. Kas ja kus (kui üldse) peaks olema originaalis tagumiste kõlarite õige koht.

3.) Autol on kunagi olnud mootoriga teleskoopantenn. Tänaseks päevaks on sellest alles ainult alumine varrejupp. Kas on infot selle kohta, et kas see on võimendiga antenn või on see tavaline "piits"? Siis tean lihtsalt, et millist sinna asemele vaadata.......

tänud juba ette.
Discotu hetkel.......
Polar
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 39
Liitunud: E Mai 08, 2006 10:44
Asukoht: Kärevere, Tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Polar »

Mul kah kõik uus. Minu omal kõlarid tagumistes postides kohe tagatulede kohal.
Ja küsimus- mul vist kah el. antenn ésitiivas, täitsa olemas kuid ei toimi- st. lihtsalt ei tõuse.Kas temale ligisaamiseks peab tiiva maha võtma või on lihtsamaid meetodeid?
Range Rover Vogue 3,6V8 2007
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

Tiiba maha võtma ei pea aga tiivakoopa katte vist küll.ei mäleta enam täpselt. Parem on tiival olev ümargune mutter lahti keerata, lasta sinna natuke leotusõli ja antenn näpitsatega ettevaatlikult lahtitõmmata. Mutter tagasi keeerata. Pärast seda peaks raadiol antennijuhtimise juhtmed lahtiühendama. Mulle isklikult käib närvidele see antenni ülesalla saagimine. Muidugi kaasnevad sellega ebamugavused metsasõidul, pesulas käimisega jne.
mustique
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: E Mai 08, 2006 22:03
Asukoht: Aegviidu peamiselt

Postitus Postitas mustique »

Discotu hetkel.......
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”