Discovery käivitusprobleem.

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kulduba
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: L Mai 27, 2006 14:44
Asukoht: Tartu mnt. 63 Tallinn

Discovery käivitusprobleem.

Postitus Postitas Kulduba »

Olen hädas Discovery II (automaat, diisel, 102W, 2000a.) käivitamisega.

Hommikul läheb 100% kohe käima aga teine kord soojast peast kui on 10min seisnud siis on täiesti lootusetu.

Võin üritada 100 korda aga ei midagi…täielik vaikus. Tavaliselt annangi paar tundi seista ja seejärel võin olla peaaegu kindel , et käivitub esimesest korrast.

Eelmisel aastal juhtus umbes 4-5 korda ja vahepeal sõitsin 6 kuud ilma käivitamisprobleemita aga nüüd on hakanud tihedamalt juhtuma ja enam ei käiviu ka peale jahtumist. Olen jätnud masina linnapeale vedelema ja hommikul üritades läheb kohe käima.

Aku on uus ja kütusefilter äsja vahetatud.

On mitmeid kordi vihjatud automaatkäigukasti võimalikule probleemile, et „P“ asendi lüliti ei toimi aga displeil näitab alati käigukangi õiget (hetkel olevat) asendit ja kangi

lõgistamine või peale pressimine käivitamise hetkel ei aita.
Milles võib küsimus olla, kas süütelukus, kütusepumbas, ajus jne.?
:?: Meeleldi pöörduksin Vilojeti kui teaksin , et arve maksmiseks ei pea pangalaenu võtma.

Kuhu või kelle poole veel saaks pöörduda?
Igasse autosse külmik ja kohvimasin!
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

eelsüüteküünlad ei tohiks siin mõjuda. kui külmalt käivitub, siis soojalt peaks ammugi. Ma ei saanud päris aru, käs starter ei aja mootrit ringi või starter töötab, aga aga mootor ei käivitu. Kui starter käib ringi siis pole siin käigukamgiga mingit pistmist. Võib olla vigane rõhuklapp mootril. Kas on kuskil kütuslekeid mootoril? kas on paagist kullda pumba ulgumist? Diagnostkaga saaks aidata kui pöördute lr0005@4x4.ee. siis lepime kokku millal. Laenu võtma ei pea.
Kulduba
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: L Mai 27, 2006 14:44
Asukoht: Tartu mnt. 63 Tallinn

Postitus Postitas Kulduba »

Selles uba ongi, et starter ei aia mootorit käima. Täielik vaikus. Eile sõitsin terve päeva ja käivitasin 5 korda ilma mingi probleemita!!!
Igasse autosse külmik ja kohvimasin!
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

Siis on viga elektriline ja võib olla seotud k. kangi asendi lülituga. Harva aga need on katki läinud küll.
aadu
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 30
Liitunud: L Juul 02, 2005 19:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas aadu »

Vaata üle ka ühendused parema esiistme all karbis. Kontrolli isegi seda, kas releede pesades on klemmid korralikult sees. Enne loomulikult akuklemm maha. :idea:
Starteri tõmberelee klemm ka :!:
Kulduba
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: L Mai 27, 2006 14:44
Asukoht: Tartu mnt. 63 Tallinn

Postitus Postitas Kulduba »

Käigukandi lüliti jamamisse enam eriti ei usu aga kes teab. Ise ma jäängi seda viga otsima. Parema meelega kasutaksin spetsialisti abi ... kuhu tulla ja mis kell. Kulduba 5017003
Igasse autosse külmik ja kohvimasin!
Taisto
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 106
Liitunud: T Mär 20, 2007 08:47
Asukoht: Vanamõisa, Harjumaa

Mis siis oll?

Postitus Postitas Taisto »

Mis jama sul siis lõpuks oli?

Mul Disco I-l kah siuke jama, et kord ei haagi süüde võtmest (selleks ehitet topelt süüde keskkonsooli nupuga), siis kohati läheb immo peale kui võti ette jätta ja reisil olles, kus kogu aeg liikusime, oli seesama jama, et automaatkasti lülitid ei funkand kohati ja masin ei käivittund enamb mitte ja kui kangiga lõgistada nakkas jo menema jälle...

Tore, et on olemas prantslased ja inglased, kes ei oska teha vastupidavat elektroonikat! :lol:
Maailm keerleb kui Discokera!
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”