Probleem katuseluugiga

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Discovery
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 374
Liitunud: T Sept 16, 2008 11:01
Asukoht: Tallinn

Probleem katuseluugiga

Postitus Postitas Discovery »

Õhtust, härrased!

Probleem siis järgmine: alguses ei tahtnud katuseluuk lõpuni taha sõita, jäi üsna koha peale tagumise poole ülestõusmist seisma - vahest sendike liikus. Aitasin kergel käega ja ühel hetkel sõitis taha. Nüüd sama lugu, aga vastupidisese võtmes - luuk ei taha enam kinni minna. Jääb kuskil 10cm enne servaga kohakuti jõudmist seisma ja edasi ei liigu, isegi kui käega kaasa aidata. Milles võib asi olla? Ilmateade lubab lörtsi... :?
Disco I ES, 300Tdi
Ojala
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 135
Liitunud: L Juun 07, 2008 10:25
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ojala »

Kui ilmateade lubab lörtsi siis ma võin sulle kiiremas korras kaks katuseluuki pakkuda. Mehhanilised küll, aga toimuvad 8)
olen kunagi sõitnud LR-iga

Kiur ojala
Tel: 56935072
e-mail: sail@hot.ee
Sa võid olla alkoholsõltuvuses. Kui vähegi võimalik, lõpeta joomine otsekohe.
Discovery
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 374
Liitunud: T Sept 16, 2008 11:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Discovery »

Tänud pakkumast, aga mul on need va "iseliikuvad":)

Ehk siis - probleem üleval ja pole ka ühtegi varjualust, kuhu masin lükata, et sisse ei sajaks, kui "jamaks" läheb.
Disco I ES, 300Tdi
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

Tere.Minul küll kogemus ühe f tähega automargiga aga sellel oli siis sarnane teema.Uurides selgus,et esiteks oli sinna luugi siinidesse igasugu jama jäänud ja lisaks peale puhastust sai veidi Würthi grease nimelist möginat lastud ja huvitav huvitav aga hakkas liikuma ja pareminigi kui enne.Ehk on abiks selline mõtteke.
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
Discovery
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 374
Liitunud: T Sept 16, 2008 11:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Discovery »

Silmaga vaadates midagi ei olnud näha, aga uurime asja.

Edit: ronisin lõpuks katusele ja mis selgus - see liist, mis mööda siini jookseb, on miskipärast väändunud ja ettepoole sõites ei lähe avast, kust ta katusesse jookseb, korralikult sisse, vaid jääb nuka taha kinni. Kruvikeerajaga aidates sõitis liist mööda siini edasi sisse.

Sedasi siis lood. Luuk nüüd kinni, eks suleb hakata probleemi põhjust otsima. Tänud nõutajatele.
Disco I ES, 300Tdi
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”