manuaal käigukast

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Pildi järgi tundub see auto kuidagi tuttav. Ega see masin juhuslikult pole eelmine aasta Rootsist toodud ja seejärel mõni aeg hiljem juba Eesti numbritega mingi autoesinduse juures müüki pandud?
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
discoveri I
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: P Aug 14, 2011 00:32
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas discoveri I »

jah see on ilmselt see sama auto,eelmine omanik pidas teda 5 päeva ja siis ostis oma yarise tagasi :) ,mina nägin seda esimest mais ja nüüd on ta 1,5 kuud minu.
4x4 teeb liikumise lõbusaks tel:54538080
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

:D Yaris :lol: :lol:
http://reinufoto.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RR III 2002
EX Disco 1
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

discoveri I kirjutas:jah see on ilmselt see sama auto,eelmine omanik pidas teda 5 päeva ja siis ostis oma yarise tagasi :) ,mina nägin seda esimest mais ja nüüd on ta 1,5 kuud minu.
Ma tean sed masinat veel Rootsi numbrite ajast, see proua käis selle autoga enne ostu minu juures esmases ülevaatuses ja konsultatsioonis.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
totu
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 256
Liitunud: L Veebr 10, 2007 18:36
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas totu »

Tegin paari aasta eest kastidele väikese remondi. Olid ka lülitumise probleemid ja lõtk ajamis. Iseenesest kõige tõsisema ehitusega manuaal, mida seest vaadanud olen aga üsna ebameeldivad ilmingud tekkisid enne kui arvestatavad kulumise märgid. Kast oli üsnagi heas korras. Kasutatakse kolme koonusega sünkroneid, mis peaksid teoreetiliselt välistama raksatuse lülitusel aga praktikas tuleb käiguvahetusi üsna ettevaatlikult teha. Lülituskahvlid on kõik ühe võlli peal ja iseenesest üsna lollikindel lahendus, õnnetum paistab just kahvlivõlli liigutamine kangiga, et see talutavalt (keskasendi vedrud, lõtkud jms.) tööle saada oli veidi mängimist. Õnneks saab sellele osale ka auto peal ligi.
Raud on tore.
discoveri I
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: P Aug 14, 2011 00:32
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas discoveri I »

R380 kast ja tõesti käigu kangil puudub kasti seest munakas.asi seal maal,et utkini käest puuduvad jupid tellitud ja paari nädala pärast loodan need külge panna.
4x4 teeb liikumise lõbusaks tel:54538080
discoveri I
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: P Aug 14, 2011 00:32
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas discoveri I »

puuduvad detailid käes ja küljes.käigud lülituvad normaalselt ja kõik see läks maksma mulle 45 eurot :) ,tänud landyle,sest tema poolt postitatud lingist sain käigukasti remondi juhendi ja sealt hakkas kõik edasi arenema.SELLEGA SIIS PROBLEEM LAHENDATUD JA TEEMA LUKKU!!!
4x4 teeb liikumise lõbusaks tel:54538080
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

oda nüt ära teemat lukku pane....:D
kus see remnontimis juhendi link oli? teiseks mis komplekti täpselt tellisid....võtaks selle ka tulevikus ette ise.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

duud kirjutas: kus see remnontimis juhendi link oli? .
Vaata minu varasemat postitust samas teemas, seal link manualidele.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”