Suunatuled kadunud. Disco1 300Tdi 94a.

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Viljar9
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 25
Liitunud: K Apr 11, 2007 17:31
Asukoht: Järvamaa (Türi, Paide)

Suunatuled kadunud. Disco1 300Tdi 94a.

Postitus Postitas Viljar9 »

Tere,

Täna hommikul ühele ristmikule lähenedes avastasin, et suunatuled ei tööta. Ei pp ega vp. Kaitsmed kontrollitud- terved. Ohutuled, mis peaks vist olema eraldi releega, töötavad kenasti. Kas oskab keegi öelda suunatulede relee asukohta?

Viljar
Disco1 2,5Tdi.
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Re: Suunatuled kadunud. Disco1 300Tdi 94a.

Postitus Postitas LR90 »

Viljar9 kirjutas:Tere,

Täna hommikul ühele ristmikule lähenedes avastasin, et suunatuled ei tööta. Ei pp ega vp. Kaitsmed kontrollitud- terved. Ohutuled, mis peaks vist olema eraldi releega, töötavad kenasti. Kas oskab keegi öelda suunatulede relee asukohta?

Viljar
Ei ole sattunud kuulma et on kaks releed. Viga tundub olema ohutulede lülitis, kust ka
suunad läbi jooksevad. Ohutulede lülitisse tuleb kaks vooluringi, suundade oma läbi
süüte, ohutulede oma otse akult läbi kaitsme.
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

vasak kang rooli juures....sellega selline trikk, et võib pahaks minna kuna sealt jooksevad esituled otse läbi, see võib paha teha kui kusagil on lühis või muu sarnane.
mul oli sama asi esitulede pesadega...signa pani segast ja sama kang ukerdas suunaga...
tellisin uue kangi ja kõik töötas...enne muidugi pidin esitulede pistikud ka uuendama...
kui ohukad on olemas siis muud viga ma ei näe...pole elektrik aga loogiline järeldus... :P
totu
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 256
Liitunud: L Veebr 10, 2007 18:36
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas totu »

Oli kunagi jama, viga oli kaitsmekarbi ja kimbu vahalises pistikus. Suunarelee vilgutab nii suuna- kui ohutulesid.
Raud on tore.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Pidurituled on olemas?
http://reinufoto.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RR III 2002
EX Disco 1
Viljar9
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 25
Liitunud: K Apr 11, 2007 17:31
Asukoht: Järvamaa (Türi, Paide)

Postitus Postitas Viljar9 »

Tere,

Sain korda. Ei teagi täpselt, milles probleem oli. Võtsin ohutulede lüliti lahti ja puhastasin kontaktid, sama tegin vasakpoolse kangiga. Hakkasid toimima.
Aitüma kõigile, kes kaasa mõtlesid.

Lugupidamisega,
Viljar
Disco1 2,5Tdi.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”