Check engine

Kui on mured 1989-1998a. toodetud Discovery-ga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
ziil
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: K Jaan 17, 2007 10:58
Asukoht: Tallinn

Check engine

Postitus Postitas ziil »

Tere,
mul on disco 1 ja eile vihmase ilmaga tekkis esimene probleem( enne seda probleeme pole olnud). Nimelt kui keerata süüde välja hakkab põlema check engine tuli armatuuris. Ja see tuli ei kustu ära isegi siis kui võti välja võtta. Ja ventilaatorid jäävad ka tööle. Auto käivitamisel kustub antud tuli ära ja sõidu ajal ei hakka põlema.
Ja nii terve eilse õhtu. Täna hommikul istudes autosse, check engine tuli ei põlenud enam. Auto käivitus normaalselt.
Kas antud vahejuhtumi võib kirjutada eilse niiske ilma arvele või peaksin ma midagi kontrollima? Uurides natuke netist leidsin olukorra kus raadio jääb tööle(kuid minu autol raadio ilma süüteta ei tööta). On kellelgi sel alal kogemust?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Mis aasta auto ja mis mootoriga?
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
ziil
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: K Jaan 17, 2007 10:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ziil »

auto on 1998.a ja 2,5L 300TDi
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

See tundub olevat maanduse (massi) puudumise viga kuskil näidikute juures või rellede juures. Kas vea tekimise hetkel kellade valgustus heledust muudab? Hämaras peaks näha olema. Diganostikaga tegelev töökoda Mustamäel alles lahendas sellise vea. Võib täpselt sama viga olla, sama auto oli küll, "valge Hiire" om vist.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery I”