Keskdiffri lukk

Kui on mured 30.04.1948-29.01.2016 a. toodetud 90, 110, 127, 130, Defender (L316) või Series autoga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Trammijuht
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 49
Liitunud: T Nov 28, 2006 22:37
Asukoht: Tallinn

Keskdiffri lukk

Postitus Postitas Trammijuht »

nii kas kellelgi on kogemusi keskdiffri luku kangi hoobadega mul siis ei lylita see enam normaalselt ja kas piisab utkini juurest uutest hoobadest ja kysimus ongi selles et kusmaalt peab vahetama kas see muna või mis iganes on seal kohe kangi all tulex ka ära vahetada ja see hoob mis on vahekasti kyljes kas see ka või on veel arvata vahekasti seest mingeid suuremaid lokse???????????? brrr hetkel ajutine kang põhja all :) irw....
Ammu ilma Roverita
Myller
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 150
Liitunud: T Juul 05, 2005 14:34
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Myller »

Tere

Kogemus on olukorraga, kus kang üldse ei liikunud vasakule-paremale. Siis oli kangi otsas olev võll pukside vahele kinni roostetanud.

Esmalt vaataksin ülalt alla minevat hoovastiku, mis pole tehniliselt just kõige kirkamalt lahendatud. Karmim variant on see, et hoob on kõver. Vt pilti Disco/RRC hoovastikust

Kangi endaga ehk siis selle munakaga ei tohiks suurt midagi lahti olla, kui ta just ei logise.

Kalev
Trammijuht
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 49
Liitunud: T Nov 28, 2006 22:37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Trammijuht »

jah mul kinni polegi midagi aga kõikjal on loksud aga seda ma just mõtlesingi kellel oleks loksudega probleem olnud et mis kõik vahetada sest jah see mis ylalt alla läheb seal muidugi ka loksud see tuleb nigunii vahetada aga just kas see munakas ka ja ei tea palju seal kasti sees veel on midagi mis loksuda võix
Ammu ilma Roverita
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

Alusta kapronpukside vahetusega hoovastikus.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused- Päris Defender ja Series”