Tagumised seljatugedega istmed, LRD 110.

Kui on mured 30.04.1948-29.01.2016 a. toodetud 90, 110, 127, 130, Defender (L316) või Series autoga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
MarkusV
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: N Sept 08, 2016 06:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Tagumised seljatugedega istmed, LRD 110.

Postitus Postitas MarkusV »

Tere


Kas kellelgi on LRD 110 9-istmelist mudelit, millel tagumised 4 istet on seljatugedega?

Ajan hetkel turismifirmat käima Norras ning osa tööst on Defenderiga turiste vedada (ma tean jah, kes küll teeks midagi sellist inimestele!) Loomulikult Puma versioon on istmete poolest parem kui vanemad mudelid, kuid kahjuks ei hakka vist rahakott Pumale peale. Seetõttu vaatan 9 istmelisi Defendereid ning mõlgutan, kas nendega oleks võimalik 8 turisti vedada, vahest isegi paarsada km tuuri jooksul maha vurades.

Kui kellelgi on Tallinna ümbruses taolist Defenderit ning mul oleks võimalik seda vaatama/näppima tulla, oleks sellest suur-suur abi! Pean silmas midagi allolevat.

Pilt


Paar mudelit on hetkel müügis Norras, millel on esimesed kaks istmerida ära vahetatud korralike Puma istmete vastu, kuid taga on istmed nii nagu tehasest tulid. Võimalik oleks loomulikult Exmoorist võtta tagumised kaks Puma istet ning need paika sokutada. Samas siis on ilmselt vaja modifitseerimiseks kohalikus ARKis neid seadustamas käia. Teab keegi kosta, on taoline protseduur väga tülikas ning mis on võimalikud tagajärjed, kui too muutus seadustamata jätta?

Parimaga
Markus
51 57 086
markus.varik(at)gmail.com
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

Meie LS ütleb, et kõigil istmetel peavad olema turvavööd,
sõidumugavusest ei räägita sõnagi. Vaevalt Norras teisiti on.
Ega küljega sõidusuunas istudes ei saagi mugavusest rääkida.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Võta ühendust kasutajaga " jann " - tal taga sellised istmed D90-s
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
MarkusV
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: N Sept 08, 2016 06:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MarkusV »

Suurepärane, kirjutan talle kohe!


Markus.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused- Päris Defender ja Series”