Mis määre rattalaagritele?

Kui on mured 30.04.1948-29.01.2016 a. toodetud 90, 110, 127, 130, Defender (L316) või Series autoga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Rebaseonu
Sõidab LR-iga maailma otsa!
Postitusi: 35
Liitunud: N Sept 15, 2005 00:32

Mis määre rattalaagritele?

Postitus Postitas Rebaseonu »

Möksisin Defenderi rattalaagrid BP Energrease L2-ga, nüüd jäi kõrva, et ketaspidurite puhul tuleks hoopis kasutada spetsiaalset kõrgemat temperatuuri taluvat määret. See määre, mis ennem sees oli, tundus olema veidi parem, sitkem (võimalik muidugi, et ta aja jooksul selliseks muutus).

Mis määre ametlikult soovitatud on? Kas ma peaks asja uuesti üle tegema, või võib mingi aeg siiski rahulikult sõita? :shock:
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kui ma nüüd raamatust õieti aru sain siis peaks vist minema NLGI-2
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Rebaseonu
Sõidab LR-iga maailma otsa!
Postitusi: 35
Liitunud: N Sept 15, 2005 00:32

Postitus Postitas Rebaseonu »

See NLGI 2 on selline minimaalne baasstandard, sellele vastavad erinvate (lisa)omadustega määrded. See millega määrisin vastab ka, aga ta ei talu nii palju kuuma kui spetsmäärded. Tahtsingi uurida, et kas see on probleem või mitte.
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

Ei oska kommenteerida määrde standardi sesukohalt. Defenderi pidurid väga just ei kipu ülekuumenenma. Rattalagritega on rohkem seda probleemi esinenud, et paljudel on need Land Roverid nn vaba aja autod, ja siis mõne kuise sesimisega pärast poris müttamist vana määrde ja vanade laagritega teeb rooste oma töö ära. Kau asjale tõsiselt läheneda, valiks mina maksimaalst kvaliteetse määrde. Kuidas ei ütlegi, peaks natuke uurima. Igal juhul, pole määre nii suur väljaminek, kui laagrite vahetus. Kuskil poes mulle seletati(Laagri MG autos) vist, et punane määre on Fordidele ja kollane Opelitele. Kui ma küsisin, kas laagrimäärdes on kasutatud liitium ühendeid kuumakindluse tõstimseks, siis müüja pilk märgatavalt ähamastus.
Demis
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 8
Liitunud: N Juul 14, 2005 08:36
Kontakt:

Postitus Postitas Demis »

Landy kirjutas:Kui ma nüüd raamatust õieti aru sain siis peaks vist minema NLGI-2
Kui ülalmainitud määrde vastu huvi on siis astu läbi Mustamäe tee 50 kauplusest Autopartner. Seda meil jagub ja leiab ka palju muudki.


Demis
Land Rover varuosad:
Tel: 53 486 974
Faks: 6 796 871
e-mail: info@gb-auto.ee
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused- Päris Defender ja Series”