Kardaanirist

Kui on mured 30.04.1948-29.01.2016 a. toodetud 90, 110, 127, 130, Defender (L316) või Series autoga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Tulekeel
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 48
Liitunud: P Apr 01, 2007 20:04
Asukoht: Muhu saar

Kardaanirist

Postitus Postitas Tulekeel »

Tere! Sai ka endale soetatud paar päeva tagasi oma unistuste auto - Defender (1998, 2,5l TD5 110), aga kuna olen autode tehnilise poole pealt üsna tume, siis lasin enne ostu auto üle vaadata oma sugulasest automüüjal, kes soovitas auto osta. kuid nüüd on pisikesed probleemid ning lasin täna omal heal tuttaval auto üle vaadata (probleemid olid auto jõnksumine madalatel käikudel ja pööretel ning autoga koha pealt minemisel käis nagu järsk nõks läbi ja alles siis hakkas vedama - nagu oleks veidike hüpanud kohapealt - pidasin ise seda oskamatuseks sellise masinaga sõitmisel) ja ta leidis, et kardaanirist peaks läbi olema ning siduri survelaager ka! Oskate ütelda, kust võiks neid asju kõige sootsamalt saada (ise elan Pärnus)! võib-olla on kellelgi need vidinad üle ning ta sooviks mulle neid lahkelt müüa!?
Tulekeel
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 48
Liitunud: P Apr 01, 2007 20:04
Asukoht: Muhu saar

Postitus Postitas Tulekeel »

Mis võiks kardaanirist ja siduri survelaager üldsegi maksta (puudub igasugune kogemus Land Roverite varuosadega)?
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Tulekeel kirjutas:Mis võiks kardaanirist ja siduri survelaager üldsegi maksta (puudub igasugune kogemus Land Roverite varuosadega)?
Hr. Utkin aitab sind varuosa probleemidega tel. 5033963
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kui juba survelaagri vahetuseks läheb, äkki tasuks kogu sidurikomplekt korraga ära vahetada, üks suur lammutamine kõik ja siis tükiks ajaks süda rahul.

Hr Utkin figureerib meil siin kasutaja RV8 nime all ja tabatav ka www.allmakes.ee kaudu.

P.S. Kas masin sai Eestist leitud või piiri tagant toodud?
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Tulekeel
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 48
Liitunud: P Apr 01, 2007 20:04
Asukoht: Muhu saar

Postitus Postitas Tulekeel »

Landy kirjutas:Kui juba survelaagri vahetuseks läheb, äkki tasuks kogu sidurikomplekt korraga ära vahetada, üks suur lammutamine kõik ja siis tükiks ajaks süda rahul.

Hr Utkin figureerib meil siin kasutaja RV8 nime all ja tabatav ka www.allmakes.ee kaudu.

P.S. Kas masin sai Eestist leitud või piiri tagant toodud?
Masina leidsin Eestist - sama mida ka siin foorumis müüdi (Ray kasutajanime all - müüs alates eelmise aasta maikuust). Esmamuljed autost on väga head (kui väikesed mured autotervisega välja arvata).
Tulekeel
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 48
Liitunud: P Apr 01, 2007 20:04
Asukoht: Muhu saar

Postitus Postitas Tulekeel »

Tahaksin tänada Hr. Utkinit, kes tegutses väga operatiivselt seoses varuosadega (filtrid ja kardaaniristid Defenderile)! Tänan Hr.Utkinit usalduse eest (ta saatis mulle kõik vidinad ennem postiga koju kui olime rahadega arveldanud - mina olen tema jaoks ju täiesti uus inimene)!
Georg
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: R Dets 29, 2006 15:04
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas Georg »

Tulekeel kirjutas:Tahaksin tänada Hr. Utkinit, kes tegutses väga operatiivselt seoses varuosadega (filtrid ja kardaaniristid Defenderile)! Tänan Hr.Utkinit usalduse eest (ta saatis mulle kõik vidinad ennem postiga koju kui olime rahadega arveldanud - mina olen tema jaoks ju täiesti uus inimene)!
kui pole saladus, siis ütle palun palju kõik maksma läks?enda autol on ka mingi nõksumine vahel märgatav.(sama auto kuid 2002 aasast)
Tulekeel
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 48
Liitunud: P Apr 01, 2007 20:04
Asukoht: Muhu saar

Postitus Postitas Tulekeel »

Georg kirjutas:
Tulekeel kirjutas:Tahaksin tänada Hr. Utkinit, kes tegutses väga operatiivselt seoses varuosadega (filtrid ja kardaaniristid Defenderile)! Tänan Hr.Utkinit usalduse eest (ta saatis mulle kõik vidinad ennem postiga koju kui olime rahadega arveldanud - mina olen tema jaoks ju täiesti uus inimene)!
kui pole saladus, siis ütle palun palju kõik maksma läks?enda autol on ka mingi nõksumine vahel märgatav.(sama auto kuid 2002 aasast)
Kõik filtrid (õhu ja õli ning kütusefiltrid) ja 2 kardaaniristi (a' 440.-) kokku läksid 1920 EEK-i .
Kasutaja avatar
APA
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 75
Liitunud: P Mär 15, 2009 03:15
Asukoht: Harjumaa, Alansi
Kontakt:

defeka kardaanirist

Postitus Postitas APA »

Nüüd minu Helgalgi esimene kondivalu kallal, eesmise kardaani vahekasti poolne rist on läbi.
Suur ca 5 mm lõtk on risti ühes tipus sees.

Huvitaval kombel ei ole senini olnud sõidu ajal mingit tugevat müra ega vibratsiooni, avastasin selle vea vaba käiguga veeredes.
Kui hoog nii jalakäija kiiruseni langes, hakkas kostma kahtlast lõginat, nagu linttraktori roomik.

Eks nüüd siis pisut mutrite keeramise rõõmu. Oleks hea, kui keegi avitaks värske infoga, kust või kelle kaudu tasub juppe otsida.
Andrus & D90 "Helga"
LoJack
õpetas ARKi lugema
õpetas ARKi lugema
Postitusi: 566
Liitunud: T Veebr 06, 2007 19:03
Asukoht: valdavalt Pärnu

Re: defeka kardaanirist

Postitus Postitas LoJack »

APA kirjutas:Oleks hea, kui keegi avitaks värske infoga, kust või kelle kaudu tasub juppe otsida.
Aga palun, hea haldjas hr. Utkin:
landy kirjutas:Hr Utkin figureerib meil siin kasutaja RV8 nime all ja tabatav ka www.allmakes.ee kaudu.
Leitavad ka Paldiski mnt 225 aadressilt :D
--- One life. Live it. ---
--- Gas, grass or ass, nobody rides for free ---
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kindlasti nõua talt KALLEID ja TUGEVAID riste, sest odavaid plateliinist junne pole mõtet hanikda. Paljud on läinud "säästmise " teed ja hiljem kibedalt kahetsenud.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
alver1
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 100
Liitunud: N Sept 07, 2006 21:59
Asukoht: Harjumaa Viimsi

Postitus Postitas alver1 »

No tere muhulane, sul ju seal kaks inimest kes Defenderiga tegelevad, üks on AKI baari rentnik ja teine muhu puiduboss Piiril. Selle esimese käest saad kindlalt head nõu kuidas remontida ja kus tellida. Aga palju õnne ja kannatust autoga :lol:
5065126
alver1
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 100
Liitunud: N Sept 07, 2006 21:59
Asukoht: Harjumaa Viimsi

Postitus Postitas alver1 »

5065126
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused- Päris Defender ja Series”