Defenderi vahekast

Kui on mured 30.04.1948-29.01.2016 a. toodetud 90, 110, 127, 130, Defender (L316) või Series autoga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Mart
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: R Juul 22, 2005 10:59
Asukoht: Liivi- ja Läänemaa

Defenderi vahekast

Postitus Postitas Mart »

Tere,

suure vaevata sain vahekasti õhtale - õli viga see ei olnud, sest seda seal kastis ei olevat olnudki. Olen saanud mitmed huvitavad pakkumised, millest üks on soodsam kui teine, kuid kõige sõbralikumat hinda küsivad sõbrad Shotimaal ühe üle võlli läinud Defendari kasti eest. Enne kui neile külla lähen, proovin korra veel...

Siit küsimusi kaks:

kas teile teadaolevalt ei ole kusagil 300Tdi le sobivat vahekasti Eesti töökoja nurkades. Asjatundjad arvavad, et neid kaste on väga raske lõhkuda (vt. esimene rida) ja sestap võiks neid olla ju, kunagi lasid sõjaväelased ühe minu auto analoogi taastamatult kortsu jne...

kuidas on läti keeles vahekast, seal on defender ju politseiauto (minu arvartes enamus sama väljalase mis mul (ainult 90ned), ju neil seal äkki juppe vabalt vedelemas, kui oskaks vaid uurida. Kas keegi on Lätist juppe toonud, ons neil seal oma Kristjan kes ländikajanti hästi tunneb?

Töö vajab tegemist, proovisin Sierraga kuid see jääb kogu aeg põõsasse kinni...

Tervitades,

Mart.
Looduse vastu ei saa!
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kas sul on vaja 230 Q, 230 T või 230R vahekasti?
Ise kahjuks Lätis "oma jopet" ei evi, küll võib õnne proovida põhjanaabrite juures:
http://www.roverfriends.fi/rover/index. ... in&CODE=00
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

vahekastide põhiline erinevus on ülekandeteguris. see sõltub, mis mootriga auto on (oli) V8, 2,5d 2,5 bens jne. kokku on vähemalt 3 varianti. Kinnituste ja paigalduse suhtes variante teadolevalt pole, vähemalt pole kogenud. sisuline erinevus tekitatakse sisendhammasratta hammaste arvuga, neid võib oll 26, 27, 29. kas hammsaratta vahetusega saaks kasti sobilikuks teha teisele mootorile ei tea, arvan et ei.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused- Päris Defender ja Series”