Mure D3-ga

Kui on muresid 2004-2010 Discovery 3 -ga või 2010-2016 a. Discovery 4 -ga (L319)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Indrekt
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: N Jaan 26, 2023 13:23

Mure D3-ga

Postitus Postitas Indrekt »

Tere
Sai omale soetatud Disco 3
Auto pikemat aega seisnud,aga kui n.ö"täkku" anti,läks kohe käima ja kõik kena...kütusetuli põles,aga see ,kes ostja poolt ära sõitis (ise olin välismaal),hindas pilguga,et lähimasse tanklasse saab ilusti ära....olles autoga läbinud sa 500m,lõi akutule põlema ja auto teeääres....kahtlustas,et kütus sai otsa,sebiti mingi 10 liitrit juurde ja enam käima ei lähe...ei abijuhtmetega,ega ka tuliuue akuga...itaaliast tulnud masin,google translate aitas niipalju,et mingi mootori viga vms iganes...samas,kui töötas enne seda,ei olnud mingeid anomaaliaid...et siis minupoolne küsimus,et kas tõmbas õhu sisse või..? või miski muu probleem võib esineda? Hiljuti olla vahetatud kõrgsurvepumba rihm,äkki see puruks läinud? Discol see päris "mugavas" kohas kah,katte all ei näe....
Ühesõnaga igasugused mõtted teretulnud :)
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10300
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas landy »

Selle auto puhul pole kohvipaksu pealt ennustamisest mingit kasu. Dignostikaseade taha ja siis saab enustama hakata.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Indrekt
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: N Jaan 26, 2023 13:23

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas Indrekt »

Tänud ühegi vastuse eest vähemalt :D Homme,st 29/01 seda teemegi ,eks siis küsin edasi nõu,kui vaja ;)
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10300
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas landy »

Indrekt kirjutas: L Jaan 28, 2023 10:08 Tänud ühegi vastuse eest vähemalt :D Homme,st 29/01 seda teemegi ,eks siis küsin edasi nõu,kui vaja ;)
Seal on üsnn mitu võimaliku varianti. Praegu just plahvatas, et kui pikalt seisnud, siis äkki suveküte sees ja tõmbas kütusefiltri kinni. Soovitaks esimese asjana kütusefilter vahetada, kui elektroonika vigu pole.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Indrekt
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: N Jaan 26, 2023 13:23

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas Indrekt »

Tere
Väidetavalt olla sõitnud nädalakene enne,kui ostsin....
Täna käis arvutis,aga ühtki sellist viga küll ei näidanud,mis käimaminekut peaks takistama....aga tekkis nagu küsimus,et tal paagisisene kütusepump kah peaks ju olema,et kas see äkki ei anna ette või....ühesõnaga,mõnes mõttes targem peale diagnostikat,aga käima ikka ei saanud....ja kuramus õues suht kehva hakata teda remontima kah....kellelgi pole migit tuttavat remondimeest,soovitavalt treilaga,Tallinnas/ümbruses,et saaks vaadata...?
Kasutaja avatar
Green Oval
Unistan offroadist!
Postitusi: 73
Liitunud: P Mai 31, 2020 21:40
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas Green Oval »

Indrekt kirjutas: P Jaan 29, 2023 20:10 Tere
Väidetavalt olla sõitnud nädalakene enne,kui ostsin....
Täna käis arvutis,aga ühtki sellist viga küll ei näidanud,mis käimaminekut peaks takistama....aga tekkis nagu küsimus,et tal paagisisene kütusepump kah peaks ju olema,et kas see äkki ei anna ette või....ühesõnaga,mõnes mõttes targem peale diagnostikat,aga käima ikka ei saanud....ja kuramus õues suht kehva hakata teda remontima kah....kellelgi pole migit tuttavat remondimeest,soovitavalt treilaga,Tallinnas/ümbruses,et saaks vaadata...?
Soovitaks hääid konkurente-koostööprtnerid LR Pesast Kadaka teelt
https://foorum.landroverclub.ee/viewforum.php?f=18
Best parts and accessories for your Land Rover or Range Rover
GSM: +372 5010599
e-mail:info@greenoval.ee
http://www.greenoval.ee
We Love The Legendary 4x4xFar
Indrekt
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: N Jaan 26, 2023 13:23

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas Indrekt »

Tere jälle üle pika aja
Sain täna disco kätte,aga krt...uus viga küljes,kesklukk ei toimi puldist....kuidas saan manuaalselt uksed lukku,kuna võtmest läheb aint juhiuks...?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10300
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas landy »

Eks tuleb võti uuesti autoga ära paaritada:
https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DtNR ... mX9YejfNvJ
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Indrekt
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: N Jaan 26, 2023 13:23

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas Indrekt »

landy kirjutas: N Apr 20, 2023 22:08 Eks tuleb võti uuesti autoga ära paaritada:
https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DtNR ... mX9YejfNvJ
sry,su antud link ei tööta... :cry:
Indrekt
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: N Jaan 26, 2023 13:23

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas Indrekt »

Tere
Niipalju küsiks veel käigukasti õlivahetuse kohta,et kuna endal pole võimalust kuskil tõstukit kasutada,aga kas Hõbenool teeb selle korralikult või ei...äkki on kellelgi kogemusi?
Kasutaja avatar
ramm
Unistan offroadist!
Postitusi: 51
Liitunud: P Mär 31, 2019 22:46

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas ramm »

Indrekt kirjutas: K Mai 03, 2023 13:27 Tere
Niipalju küsiks veel käigukasti õlivahetuse kohta,et kuna endal pole võimalust kuskil tõstukit kasutada,aga kas Hõbenool teeb selle korralikult või ei...äkki on kellelgi kogemusi?
Mis sinu puhul tähendab korralikult?:)

Mul kunagi tehti kahel autol aga ei tehtud korralikult - esimene kord jäi õli väheks sisse ja teine kord liiga palju ( kasti imelik käitumine sundis kontrollima). Aga see oli ka mingi 5+ aastat tagasi. Kindlasti on palju, kes kiidavad ja kindlasti teevad ka endast parima aga me kõik vahest natuke eksime :)
tanjelsan
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 1
Liitunud: T Mai 02, 2023 23:05

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas tanjelsan »

Indrekt kirjutas: N Apr 20, 2023 17:40 Tere jälle üle pika aja
Sain täna disco kätte,aga krt...uus viga küljes,kesklukk ei toimi puldist....kuidas saan manuaalselt uksed lukku,kuna võtmest läheb aint juhiuks...?
Mis viga oli siis?
Indrekt
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: N Jaan 26, 2023 13:23

Re: Mure D3-ga

Postitus Postitas Indrekt »

tanjelsan kirjutas: N Mai 04, 2023 17:13
Indrekt kirjutas: N Apr 20, 2023 17:40 Tere jälle üle pika aja
Sain täna disco kätte,aga krt...uus viga küljes,kesklukk ei toimi puldist....kuidas saan manuaalselt uksed lukku,kuna võtmest läheb aint juhiuks...?
Mis viga oli siis?
Tere
Viga oli selline,et kui ostsin tolle auto,siis eelmine omanik vandus käsi südamel,et kõik tehtud korda,vahetatud ka kõrgsurve pumba rihm jne...kui uurisin pärast,et kuidas ilma kere maha tõstmata tegi seda rihmavahetust,ütles,et tuttv oli teind ja kiirelt....no oligi tehtud,aga...rihma pingutus rull oli valsse keermesse paigaldatud ja kõver ja hakkas kohe rihma sööma...ja tol hetkel,kui mina auto sain,tegi too rihm oma elu viimased tiirud nähtavasti,kuna kui Imedepõllul lõpuks kere maha tõsteti,oli pilt suht kohutav...hea,et põlema polnud miskit läinud...vahetati terve hunnik juppe ja uued rullikud/rihmad ja asi korras....põhimõtteliselt pidi saama a vahetada seda rihma ilma kere maha võtmata,aga...lisaks siis kõrgsurvepumba rihmale lasin siis ka mootoririhma/õli jne vahetada+ oli vigane generaator ja veel nipet näpet....maksma läks see pull muidugi rohkem,kui auto hind oli ostmisel,aga nüüd peaks põhimõtteliselt nagu uus olema...Aa...el.seisupidur sai kah korda ja piduritorusid vahetati jne...Nüüd saan esmaspäeval käigukasti õli kah vahetatud,siis lasen veel esisilla üle käija ja esimesed pidurikettad ja...siis jääb esialgu lahendada see keskluku jama...äkki kellelgi veel on mingit nõu,kuidas seda võtit proovida "paaritada" autoga,kuna Landy antud youtube link ei tööta ja need mis ise olen leidnud pole aidanud eriti :(
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery 3 ja 4”